in

Neomezená kreativita! 10+ věcí, které sází na design.

reddit.com reddit.com
Reklama

Kreativita je něco, co nemá každý z nás. Existují však určitá povolání, u nichž je tato vlastnost prakticky nutností. Mezi ně patří například sochaři, malíři, módní návrháři, designéři nebo architekti. Čím vyšší mají tito lidé představivost a kreativitu, tím poutavější mohou být jejich výtvory a tím se jim také otevírá cesta k úspěchu. Dnes se podíváme na mix všemožných produktů, u nichž je právě design klíčovou vlastností!

1. Prstýnek ze stoličky?

Pokud by vám někdo řekl, že má prsten ze zubu, nejspíš byste si mysleli, že si z vás dělá srandu. Když to však vidíte na této fotce, tak musíte uznat, že to vypadá fakt dobře!

2. Jak využít staré kožené boty?

Třeba se z nich dá vyrobit rám pro zrcadlo. Toto zrcadlo se nachází v jednom hotelu v New Orleans a musí zaujmout každého na první pohled.

3. Září všemi barvami!

Pokud vám to nedošlo, tak tato věc je stůl. Je sice trochu děsivý, ale hodně stylový a obzvlášť dětem by se něco takového mohlo líbit.

4.Jak vylepšit tento patník?

Jelikož má tvar fazole, tak se přímo nabízelo z něj udělat mimoně. A aby toho nebylo málo, udělali ho jako mozaiku.

5. Vnitřní bazén?

Věřte nebo ne, ale jedná se o podlahu. Díky tomu, že je udělaná z epoxidové pryskyřice, tak skutečně vypadá na pohled, jako vodní hladina.

Reklama

6. Teď to vylepšili!

S touto kočkou už jste se nejspíš setkali v některých vietnamských obchodech či restauracích. V některých asijských kulturách slouží jako symbol štěstí. Tahle toho štěstí přinese ještě víc!

7. Džínová jelení rodinka?

Další způsob, jak využít staré džíny. No není to krásný nápad na Vánoční dekoraci?

8. S tím si někdo vyhrál!

I obyčejná toaleta může být opravdu zajímavá. Třeba jako tato z jednoho hotelu, která je celá pomalovaná černobílými ornamenty.

9. Dneska u mekáče.

Jak využít staré koberce a deky? No, třeba si s nimi můžete vytunit auto. Akorát je zvláštní, proč jsou tím zakrytá zadní okna.

10. Z čeho je tato košile?

Sice vypadá jako džínová, nicméně se jedná o bavlnu s potiskem několika různých odstínů džínoviny. Její cena je však 500 dolarů, tedy více než 12 tisíc Kč.

11. To muselo dát práce…

Na první pohled to vypadá jako nějaký hustý kožich, když se však podíváte lépe, tak zjistíte, že to je vyrobené z velkého množství otvíráků z plechovek.

12. Je tady úplně všechno.

Takhle má vypadat pořádná anglická snídaně, která vás zasytí minimálně na půlku dne. Z pohledu na tuto kytaru by nejeden dostal hlad!

 

Jak se vám takové netradiční designérské výstřelky líbí? Rozhodně se tomu nedají upřít pokusy o to být originální, a v tomto případě si troufáme říct, že jde o velmi úspěšné pokusy, protože něco takového skutečně musí zaujmout téměř každého.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama