in

Život v Playboy vile? Bývalá modelka se rozpovídala o přísných pravidlech!

reddit.com
Reklama

Playboy Mansion – to jméno evokuje vzrušující představy extravagantního života, plného luxusu a volných mravů. Ale jaký byl život uvnitř tohoto ikonického sídla, kterým kdysi vládl samotný Hugh Hefner? Jedna z bývalých obyvatelek, Playboy Bunny Jenna Bentley, se rozhodla odhalit některá tajemství z tohoto legendárního prostředí.

Když Jenna Bentley, tehdy osmnáctiletá modelka, získala příležitost bydlet v Playboy Mansion a stát se členkou elitní skupiny Playboy Bunnies, myslela si, že ji čeká život snů. Avšak realita byla trochu jiná. Jak sama popisuje, „splněný sen“ byl spíše spojen s přísnými pravidly a nekompromisní disciplínou, které museli obyvatelé Playboy Mansion respektovat.

Jedním z nejzajímavějších pravidel byl zákaz vycházení po 21:00. I když to může znít jako přehnané omezování osobní svobody, Bentley objasňuje, že to nebylo jako být ve vězení, ale spíše jako respektování pravidel domu. Pokud někdo porušil tento zákaz, čekalo ho přespání na trávníku – důkaz toho, že Hefner byl velmi přísný v prosazování svých pravidel.

Dalším fascinujícím aspektem života v Playboy Mansion byla politika ohledně přítomnosti mužů. Jenna Bentley sdílí, že setkání s muži bylo zakázáno a porušení této normy mělo okamžité následky. To ukazuje, že i přesto, že byla Playboy Mansion symbolem volnosti a rozkoše, existovala v něm pevná pravidla a hranice.

Nicméně, co Playboy Mansion nabízel svým obyvatelům na oplátku, bylo prostě ohromující. Od kinosálů po trampolíny, od stylistů po zvířata, toto sídlo bylo jakýmsi rájem pro ty, kdo bydleli uvnitř. Bentley popisuje Playboy Mansion jako „skutečné barbie domeček“, kde se všemi starostmi o vaření a úklid se zabývali sluhové, a kde bylo možné požádat o cokoli pomocí speciálního telefonu nazvaného „Dial-a-Dream“.

A co se týče legendárních večírků, které se konaly v Playboy Mansion, Bentley popisuje jejich atmosféru jako ještě divočejší, než si kdokoli dokázal představit. Vzácná setkání s hvězdami jako Angelina Jolie nebo Pamela Anderson byla běžnou součástí života v tomto exkluzivním prostředí.

Jedním z nejzajímavějších aspektů rozhovoru s Bentley je její zmínka o vztahu s Hughem Hefnerem. I když nikdy nespala s hlavním šéfem, Bentley popisuje zvláštní pouto, které mezi nimi existovalo. Navzdory veřejnému obrazu Hefnera jakožto nepřemožitelného Casanovy, Bentley naznačuje, že ve skutečnosti měl Hefner velmi citlivou a laskavou povahu. I když tak byl život v Playboy Mansion spojen s přísnými pravidly a omezeními, nabízel také jedinečný luxus a příležitosti, které se jinde jen stěží najdou.

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama