in

Ziamw se popral s halienem v prvním rozhovoru Clash Of The Stars!

Halien VS. Ziamw, B4THECLASH
Instagram.com
Reklama

Vyšlo první B4THECLASH od organizace Clash of the Stars. Jedná se o rozhovor mezi prvními dvěma bojovníky, Halienem a Ziamwem. Oba dva bojovníci jsou ostře zapálení do souboje a tak to i v tomto rozhovoru vypadalo. 

Po samotné tiskové konferenci, kde organizace Clash of the Stars představila všechny bojovníky, kteří se objeví na čtvrtém galavečeru, dále probíhá takzvaný „B4THECLASH“ do kterého se jednotliví soupeři pozvou a odpovídají zde na otázky. Zároveň si bojovníci mohou ověřit, zdali se jejich soupeř připravuje.

Před několika dny vyšel úvodní B4THECLASH s prvními bojovníky, Halienem a Ziamwem. Tento zápas je vyhrocený již od samotné tiskové konference a tak bylo jasné, že se v tomto rozhovoru máme na co těšit.

Hned na začátku rozhovoru bylo na Haliena hozeno obvinění, že prodává drogy a propichuje svému soupeři pneumatiky. Halien samozřejmě toto obvinění popřel a tím mohl začít rozhovor. Dozvěděli jsme se také něco o minulosti těchto dvou bojovníků, životním stylu a jaké zlepšení se na nich podepsalo při přípravě na zápas.

Pro oba dva zápasníky je váha nastavena na 90 kg. Ziamw musí do tohoto milníku něco málo přibrat, Halien zase naopak musí ze svými 102 kily pořádně máknout. „Na zápas se bude dívat i moje máma, když jí budu moct udělat radost, budu rád. Pokud prohraju, tak jsem alespoň zhubl, takže výhra je pro mě v obou případech,“ podělil se uprostřed rozhovoru Halien odpovědí na položenou otázku.

K závěru rozhovoru si bojovníci pokládali otázky navzájem a Ziamw se opět zeptal na otázku ohledně drog a steroidů. „Takže sis opravdu nic neobjednával a žádné drogy nemáš,“ zeptal se Ziamw. „Přísahám na smrt svoji mámy, že se stránkou, která se zaměřuje na prodej drog (Vice city) nic nemám,“ odpověděl Halien na otázku.

Tato odpověď byla pro Zaimwa konečnou. Vstal ze židle, převrátil na Haliena stůl a zaútočil pěstmi. Naštěstí pro Haliena se netrefil a ochranka ho stihla odtáhnout. „Zemře ti máma! Dnes zveřejním video, jak sis objednával drogy, teď sis zabil mámu,“ řekl ke konci této vyhrocené situace Ziamw. Na zveřejněných fotkách však nelze přímo určit, zdali se jedná o Haliena či ne.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

Čerpali jsme z: antiyoutuber.cz

Reklama