in

Žena prohrála všechno včetně sebe! Musela se nastěhovat k domácímu.

pixabay.com
Reklama

Máte rádi hazardní hry? A jste v nich dobří? Žena z indického města Pratapgarh ve státě Uttarpradéš neměla ve hře štěstí a doplatila na svou závislost. Prohrála totiž všechny rodinné peníze, pak i sebe a nakonec se musela nastěhovat k majiteli domu, ve kterém rodina žije. Manželovi se to samozřejmě nelíbilo a tak podal neobvyklou stížnost na policii.

Žena se jmenuje Remu. Závislost na hře ji úplně pohltila a nedbala ani na to, že prohrála všechny peníze své rodiny. Chtěla je vyhrát zpátky a vsadila sebe samou, což bylo celkem odvážné, ale ani tento pokus neskončil v její prospěch. Opět prohrála.

Pokud si říkáte co na její závislost říkal manžel, tak ten o ní nevěděl. Pracoval dlouhodobě mimo město ve vedlejším státě Rádžasthán. Ženě samozřejmě domů posílal peníze, aby rodina měla z čeho žít. Za co je utrácí ale netušil. Většinu použila místo na domácnost na hazardní hry s majitelem domu, kde bydleli.

A o jakou hru šlo? Jmenuje se Ludo a je to v podstatě verze našeho Člověče, nezlob se. Když došlo na to, že Remu prohrála svou poslední hru, podle dohody opustila své děti a nastěhovala se k majiteli domu. Svému manželovi to zavolala, aby mu dala vědět a ten okamžitě odjel z práce, aby se mohl o děti postarat. Ihned také podal stížnost na policii.

Policisté majitele domu kontaktovali, ale k návratu ženy to nevedlo. Jelikož je to čestná žena, odmítá se vrátit, protože musí přece dodržet podmínky sázky. Nabízí se zde otázka, zda opravdu šlo o sázku nebo v tom bylo něco jiného. Vše naznačuje spíše jiné záměry ženy.

A co vy? Co nejšílenějšího jste kdy prohráli?

Čerpali jsme z novinky.cz

Reklama