in

Žena Karlose Vémoly se tvrdě opřela do kameramanů filmu Karlos! Prý na kameře vypadá obrovská

instagram.com
Reklama

Lela Ceterová je jakožto žena jednoho z nejslavnějších českých MMA bojovníků ve velmi vysokém postavení. Je jasné, že chce jak na kamerách tak ve skutečnosti vypadat co nejlépe a poté, co si všimla, že ve filmu Karlos vypadá obrovsky, se opřela do kameramanů a filmařů. “Kritizovali jste mě za to, že ve filmu jsem obrovská, ve skutečnosti tak mohutná ale nejsem,” obhajovala se Lela na Instagramu před nenávistnými komentáři.

V polovině ledna roku 2024 se své velkolepé premiéře mohl těšit film ikonického českého MMA bojovníka, Karlose Vémoly. Film pojednával o jeho životě a kariéře téměř od jeho počátků a ačkoliv nemá zrovna dobré hodnocení (na ČSFD celých 36 %) těšilo se na něho spoustu slavných osobností, kteří z filmu odcházeli dle očekávání nadšení.

Film režíroval Michal Samir, který s Karlosem spolupracuje už mnoho let od doby, kdy ještě neznámý Karlos žil v Anglii. Hlavní filmovou postavou byla také jeho manželka Lela, která byla po dobu celé premiéry na svého manžela velmi pyšná, což z ní přímo vyzařovalo. “Premiéry dopadly výborně, užili jsme si to. Ohlasy jsou velmi pěkné, máme z toho oba dva dobrý pocit,” sdělila médiím po představení premiéry.

Ačkoliv byla Lela v počátku velmi nadšená z účinkování ve filmu, později byly její vyjádření poněkud nesvé a bylo na ní vidět, že jí nejspíše něco nesedí. Po téměř čtvrt roce od vydání slovně “zaútočila” na kameramany a filmaře, protože jí prý udělali příliš obrovskou a vůbec se sama sobě ve filmu nelíbí.

Ve filmu mého manžela jsem vypadala před kamerou obrovská a hodně z vás mě kvůli tomu kritizovalo. Jak můžete vidět, na TV JOJ byl ale tým šikovných kameramanů a obrovská teda opravdu nevypadám. Děkuji, chlapci,” obhajuje Lela nenávistné komentáře na její postavu na svém oficiální účtu na Instagramu.

Reklama