in

Lela Ceterová byla okradena za bílého dne! Ukradli ji drahý nákup

stars24.cz
Reklama

Lela Ceterová je jakožto manželka Karlose Vémoly celkem dost na očích veřejnosti. Momentálně se s médii podělila o hrůznou událost, která se ji stala při běžném nákupu. O celý její nákup byla za bílého dne okradena, včetně drahých dárečků. Zloději byli dva muži, reagovat prý nemohla, protože měla v autě malého syna.

Manželka jednoho z nejpopulárnějších MMA zápasníků v České republice – Karlose Vémoly byla okradena za bílého dne přímo před supermarketem. Lelu Ceterovou okradli dva neznámí muži na parkovišti, zatímco dávala svého syna do dětské sedačky v autě. Ukradli ji celý nákup včetně dárečků.

Když jsem dávala dítě do auta, tak mě okradli. Měla jsem nakoupeno a celý můj nákup zmizel. Tohle je fakt extrém a doufám, že jsou spokojení. Já nemám slov, jak to může někdo udělat, jak může někdo okrádat lidi. Měla jsem otevřený kufr a malého dávala do auta,” sdělila místním médiím s pláčem Lela.

Já taky musím pracovat, abych měla peníze. Nikomu nic nespadne jen tak. Nákup potravin mi sebrali ve vysoké hodnotě a taky velkou krabici, kde jsem měla dárečky. Nemám slov, byli to dva chlapi, byla to extrémně rychlá akce. Zaregistrovala jsem to, ale co jsem měla dělat, ještě s dítětem v autě. Člověk se pak lekne, aby se náhodou nestalo i něco horšího,” dodala Lela.

Inspirovali jsme se z: extra.cz

Reklama