in

Zatoulaný srnec vstoupil do obchodu! Tomu, co se stalo potom, majitel do dnes nemůže uvěřit.

facebook.com pixabay.com
Reklama

Už se vám někdy stalo, že jste byli venku a z ničeho nic se k vám přiblížilo nějaké cizí zvíře? Většinou by si člověk v tomto momentu pomyslel, jak nás učili ve škole, že je buď zraněné a potřebuje pomoc, nebo že má vzteklinu a v tom případě bychom měli být na pozoru. Pak tu ale máme jednoho srnečka, který si zřejmě chtěl jen nakoupit,.. ?

Opravdu nevídaná situace se stala v Coloradu jednomu majiteli obchodu. Jeho běžný pracovní den se totiž v jeden okamžik na chvíli změnil. Dalo by se říci, že si vyzkoušel schopnost princezny Sněhurky, kterou zvířata doslova milují. Jen tak k němu do obchodu totiž přišel srnec.

Jen tak a úplně v klidu zavítal jeden mladý srnec do obchodu, kde se dožadoval pozornosti. Majitel nevěřil svým očím a v dobrém úmyslu mu chtěl dát nějaké dobroty. Nakonec mu tak dal čokoládu a čokoládové sušenky. Ani jedno z toho sice není zdraví prospěšné jídlo pro takové zvíře, ale očividně mu zachutnalo. Za půl hodiny se totiž vrátil a nebyl sám.

Po občerstvení, které srnec v obchodě dostal, normálně odešel, ale ne na dlouho. I když to majitel obchodu vůbec nečekal, za půl hodiny se vrátil zpět a to dokonce snad se všemi členy své rodiny. Jak můžete vidět na fotografii, asi si všichni zašli společně na čokoládu.

Musíme uznat, že něco takového se opravdu jen tak nevidí a upřímně by nás i zajímalo, co srnečka vedlo k tomu, že si jen tak zašel „nakoupit“. Myslíte si, že měl hlad a jednoduše od lidí odpozoroval, že je normální chodit do obchodu? Nebo se jen zatoulal? A co byste dělali vy, kdyby k vám do práce takto došlo divoké zvíře?

Tématem jsme se inspirovali na Facebook.com 

Reklama