in

Tenhle nákup se povedl! 10+ lidí, kteří si z obchodu odnesli cool věci.

reddit.com reddit.com
Reklama

Určitě to znáte, zjistíte, že vám chybí jedna surovina na nedělní oběd, proto jdete do obchodu jen pro tuto jednu věc. Jako zázrakem pak ale celý nákup stojí několik stovek nebo i více, někdy navíc odcházíme bez toho, pro co jsme tam původně šli. Někdy si však můžeme odnést něco, z čeho ve finále máme mnohem větší radost. Své o tom ví i následující lidé, kteří si z obchodu odnesli několik vychytaných předmětů!

1. Držák na nástavce.

Pokud máte spoustu nástavců na šroubováky či vrtačky, které se  vám neustále ztrácí, tak s tímto držákem se vám rozhodně neztratí, a ještě to vypadá vskutku originálně.

2. Krabí rozkládací nůž.

Rozkládací nože, které jsou původem ze Švýcarska, jsou nezbytnou výbavou každého houbaře. Tento navíc po rozložení vypadá jako krab, kdy jednotlivé násady připomínají klepeta.

3. Jak byste to pojmenovali?

Lžícovidlička nebo vidlolžíce? Na tom asi nesejde, každopádně to určitě ocení každý, kdo je zvyklý si na těstoviny brát vidličku a lžíci,

4. Babičky, zpozorněte!

Nějakou chytrou švadlenu napadlo, že horní část palčáků připomíná tvarem husí zobák, proto se rozhodla, že je také takto uplete.

5. Tři miniaturní knihy.

První dvě obsahují staré ručně psané znaky. Třetí ukrývá svatební slib v němčině. Všechny však spojuje jejich velikost, která je opravdu miniaturní.

Reklama

6. Závěsná opičí lampa.

Byla by t úplně obyčejná lampička visící ze stropu, nicméně stačilo pouze přidat tohoto opičáka a rázem je z toho něco na zcela jiné úrovni.

7. Jak si vytunit zrcadlo?

Jsou dva způsoby, za prvé neobvyklý tvar jako má toto, a za druhé přidat tam nějakou dekoraci, jako je třeba tento krásný koi kapr.

8. Plněná žárovka.

tato žárovka je až po okraj naplněná malými solnými kamínky, díky čemuž připomíná mozaiku a vypadá vskutku neobyčejně.

9. Příjemná masáž krku.

Tento přístroj pro masírování krku sice svým tvarem připomíná něco jiného, nicméně slouží skvěle a to je hlavní.

10. Obří stále svítící sirka.

Tato ruční svítilna vypadá jako obří zápalka, kterou však nemusíte škrtat. Svíčku s ní asi nezapálíte, na druhou stranu vám tu svíčku může nahradit.

11. Chytrý květináč.

Tento květináč díky svým brýlím vypadá, že mu to pálí. I když má poměrně malé oči, brýle to zachrání.

12. Z obchodu se starožitnostmi.

Dneska jsem v obchode se starožitnostmi objevil tuto nádobu, která celkem úspěšně imituje středověké nádoby na vodu. Ale klidně si tam můžete dát i pivo, to je na vás.

 

Co vy a nakupování, baví vás šmejdění po obchodech, nebo vždycky vezmete jen to nejnutnější? Ať už je to jakkoliv, tak musíte uznat, že tyto věci se prostě povedly a kdokoliv je vytvořil so zaslouží uznání.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama