in

Jake Paul na internetu zesměšňuje Mike Tysona! Mike mezitím ukazuje svoji výbornou formu

instagram.com
Reklama

Zápas mezi youtuberem Jake Paulem a boxerskou legendou Mike Tysonem se nekontrolovaně blíží. Zatímco Jake se snaží svého protivníka naštvat skutky a řečmi na internetu, Mike posílá videa z tréninků. Navzájem si však posílají vzkazy.

Zápas, o který kontroverzní youtuber Jake Paul stál ze všeho nejvíc se opravdu uskuteční a s Mike Tysonem se utká už za pár měsíců. Jejich předzápasový konflikt zvyšuje Jake tím, že rýpe to Tysonovi historie a napodobuje některé z jeho okamžiků. Tyson však odpovídá zpříma a youtubera se ani trochu nebojí. Tyson nechce ani trochu podporovat internetové rýpání jeden do druhého a na Jakeovu snahu odpovídá videi ze svých tréninků.

Nemáš zapotřebí lézt do ringu s tímhle šaškem Miku!” vzkazuje Mikovi komunita fanoušků na sociálních sítích. Jake si z negativní zpětné vazby nic nebere a pokračuje v zesměšňování svého protivníka. Napodobuje například jeho fotky z dob, kdy byl Mike na svém vrcholu, či se nechává dělat stejné tetování na obličej. Jake se jednoduše snaží na zápas přilákat co největší množství fanoušků.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jake Paul (@jakepaul)

Mike mezitím vydává videa, ve kterých ukazuje v jak výborné je formě. Navzdory jeho vysokému věku (57) ukazuje, že srdce boxera v něm stále je. “Tak co, pořád semnou chceš vyje*at?” poslal Jakeovi vzkaz Mike skrze konkrétní tréninkové video. Díky těmto videím, které dává Mike na své sociální sítě si velká část sledujících myslí, že si Jake ukousl příliš velké sousto.

Je vidět, že Mike Tyson chce ještě jednou okusit chuť nástupu do ringu před několika tisíci lidmi a nebojí se ukázat co v něm za ty roky, kdy byl na vrcholu zůstalo. “Teď vážně, Jake sice ukázal, že umí rozdat tvrdé rány, ale Tyson to má prostě v sobě. Je úplně jedno, že je starý, pořád je to bestie. S jeho stylem si skoro nikdo neporadil a to zápasil s mistry světa,” píší fanoušci na sociálních sítích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Netflix US (@netflix)

Inspirovali jsme se z: antiyoutuber.cz

Reklama