in

Vyvolal pěkný rozruch! TikToter srovnává chování bělochů a černochů.

tiktok.com
Reklama

V dnešní době je velice nebezpečné, když se jakkoli pohybujete okolo tématu lidských ras. Stačí říct něco jen trošku nevhodně a už vás jsou lidé schopni odsoudit jako rasistu či dokonce xenofoba. Proto bychom vám dnes chtěli říci o mladíkovu, který se toho vážně nebojí!

Na TikToku vystupuje pod přezdívkou Damedamian a má 4.8 milionů sledujících. Dříve natáčel hlavně vtipná videa o každodenních situacích a různé srovnávání, až přišel s poněkud “nebezpečnou” tématikou, se kterou vyvolal na sociálních sítích menší rozruch. Baví se totiž srovnáváním chování černé a bílé rasy.

@damedamianIG needs love too – damedamian♬ original sound – Damian

Podle něj existují jisté rozdíly chování například v nakupování, když si vezmete nějakou věc, že si ji koupíte a pak si uvědomíte, že už ji nechcete. Bílí lidé v jeho podání jdou a tu danou věc vrátí na jeho původní místo, odkud si ji vzali. Černí lidé ji však nechají zrovna tam, kde je napadne.

@damedamian♬ original sound – Damian

A nebo takové braní věcí z regálů. Bílí lidé si prý vezmou hned tu první věc po tom, co si ji krátce prozkoumají. Černoši to však prozkoumají o něco intenzivněji a ještě k tomu si vezmou ten kus, co je nejvíce vzadu.

@damedamian♬ original sound – Damian

I když bychom si mohli myslet, že z 99% schytá spíše jen kritiku, tak jsme se mýlili. Pod jeho videi jsou právě naopak hlavně jen ty pozitivní ohlasy. “Myslím, že tenhle týpek se tajně stýká s černochy.”, “Sledoval jsem každé z jeho videí a uvědomil jsem si, že moje 64letá bílá matka byla celou tu dobu tajně černá.”, “Kde bere tyto tajné informace?” baví se lidé.

My mu proto přejeme, aby dále pokračoval v jeho vtipné tvorbě. I když se to totiž nezdá, tak právě díky jeho vtipkování na hraně obě dvě rasy, místo zasévání nevraživosti, navzájem sbližuje. A co si o jeho nápadů na videa myslíte vy?

Tématem jsme se inspirovali na antiyoutuber.com

Reklama