in

VIDEO: Čech unikl smrti o vlásek! Na tohle si dávejte v lese pozor.

instagram.com
Reklama

Neznáme snad nikoho, komu by se v lese nelíbilo. Ten klid, krásné zvuky přírody a čerstvý vzduch – prostě ideální místo na relaxaci. I v lese nám však mohou hrozit různá nebezpečí a je proto důležité, pozorně se dívat kolem sebe. Své by vám o tom mohl říci jeden Čech, který doslova o vlásek unikl smrti!

Na procházku do lesa šel alespoň jednou už určitě každý. A vsadíme se, že díky tomu i víte, na která místa je lepší raději nechodit. Tím máme na mysli například části lesa, ve kterých se těží dřevo. Nejenom, že se tam mohou pohybovat velké stroje na kácení stromů a zpracovávání klád, ale i taková obyčejná motorová pila v kombinaci s nešťastnou náhodou může být nebezpečná.

Sami se na to můžete podívat v následujícím videu. Muž se totiž může právoplatně nazývat velikým šťastlivcem a pomalu i slavit druhé narozeniny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jurič Pařil (@juric_paril)

Jak můžete vidět, dřevorubec kácí motorovou pilou strom, což rozhodně není žádná tichá práce, které by si nemohl kolemjdoucí nevšimnout, když v tom se na záběru objeví další muž. Prochází kolem, jako by žádnou pilu neslyšel a vejde dokonce do prostoru před strom, kam vzápětí obří dřevina spadne.

„Pane, v pořádku jste? To vážně,… jste neslyšel pilu?“ přiběhne okamžitě dřevorubec a začne se o muže starat. Ten však kupodivu tvrdí, že mu vážně nic není. Samotný kmen stromu přitom Čecha minul opravdu jen o vlásek a spíše jej zasáhly větve.

Klikař dnešního videa může opravdu mluvit o neskutečném štěstí. Kdyby byl jen o vteřinu rychlejší, strom by na něj spadl plnou silou i vahou a už by mu nebylo pomoci. Proto bychom vás chtěli poprosit a upozornit,… Pokud se budete pohybovat kdekoli, nejenom po lese, dávejte pozor a pořádně vnímejte, co se kolem vás děje.  

Tématem jsme se inspirovali na Instagram.com

Reklama