in

“Vážně nechutné!” Intimní video z koupele známé modelky vyvolalo rozruch.

instagram.com
Reklama

Chrissy Teigen, známá modelka a televizní osobnost, se nedávno ocitla v centru bouře na sociálních sítích poté, co její manžel, hudebník John Legend, sdílel na Instagramu velmi osobní video. Klip zveřejněný 17. června ukazoval Teigen ve vaně, jak se čistí, což vyvolalo směsici reakcí fanoušků.

Video zachycuje Legendův hravý dotaz: “Co se tady děje?” kde je vidět Teigen, jak si drhne tělo v něčem, co vypadalo jako kalná voda. Teigen okamžitě vysvětlil: “Sundám si veškerý make-up,” zatímco se kolem okrajů vany začal tvořit oranžový pruh.

Neobvyklý odstín vody ve vaně okamžitě přitáhl pozornost, což vedlo k záplavě komentářů. Některé následovníky ten pohled zjevně zaskočil. Jeden uživatel poznamenal: “IDGAF, pokud je to make-up. Vypadá to špinavě,” zatímco jiný řekl: “Měla by vypustit tu špinavou vodu, než bude pózovat na sociálních sítích.” Třetí uživatelka zpochybnila množství make-upu, které měla na sobě, a vtipně se zeptala: “Měla na sobě kilogram make-upu?”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený John Legend (@johnlegend)

Teigen, která cítila potřebu řešit odpor, zopakovala, že zbarvená voda byla způsobena odstraněním make-upu z jejího těla. “Voda je špinavá, protože se odličuji, jak jsem zmiňovala ve videu, moji milí andělé,” napsala do komentářů.

Navzdory jejímu vysvětlení byla odpověď stále nedostačující. Někteří sledující měli pocit, že ne každý okamžik jejich života je třeba sdílet online. “Tohle mohlo zůstat na Johnově telefonu,” navrhl jeden ze sledujících, zatímco další pohrozil, že Legenda kvůli příspěvku přestane sledovat. “Nemusela sedět ve vodě, aby si udělala peeling… nechutné,” komentoval další člověk a zdůraznil, že ne veškerý obsah je vhodný pro sociální sítě.

Zajímavé je, že Legend využil příležitosti k nenápadné propagaci své řady péče o pleť Loved 01 přiblížením produktu na konci klipu. I když je tato marketingová strategie nekonvenční, upoutala pozornost.

Navzdory smíšeným reakcím na jejich dovádění na sociálních sítích zůstávají Teigen a Legend silným párem. Začali spolu chodit v roce 2007 poté, co se v roce 2006 setkali na natáčení Legendova hudebního videa k písni „Stereo“ a vzali se na malebném obřadu u jezera Como v roce 2013. Dnes mají čtyři děti a nadále společně proplouvají vrcholy a pády společného života.

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama