in

TikTok: uvízla uprostřed tobogánu! Na tuto dovolenou nezapomene.

pixabay.com
Reklama

Představte si, že jste na dovolené snů na výletní lodi, obklopeni nekonečným oceánem, a rozhodnete se pro adrenalinovou jízdu na tobogánu. Co se může pokazit? Jak ukázalo nedávné video, které se stalo virálním na TikToku, tak se může pokazit hodně….

TikToker Paige Hodgson sdílela video své maminky, která se v roce 2022 rozhodla vyzkoušet tobogán na lodi Norwegian Cruise Lines jménem Bliss, přicházející se v té době u pobřeží Mexika. Zdánlivě nevinná zábava se však proměnila v noční můru, když její hybnost polevila a gravitace ji stáhla zpět do spodní části skluzavky.

Na videu vidíme, že se jí nepodařilo překonat jednu ze zatáček tobogánu, který visel přes bok výletní lodi. Zastavila se uprostřed jízdy a zůstala uvězněna v plastových trubicích, což vyvolalo u mnoha diváků klaustrofobii. Zatímco nápor vody ji opakovaně posouval kupředu, nikdy to nebylo dostatečně na to, aby dokončila svou cestu tobogánem.

@paigejhodgson How long do you think she was stuck? #ultimatefail #loopingslide #fail #waterslide #oops #viral #viralvideo #fyp ♬ Ameno Amapiano Remix (You Wanna Bamba) – Goya Menor & Nektunez

I když se může zdát, že uvíznutí v tobogánu je nebezpečné, bezpečnostní opatření jsou na místě. Nouzový únikový poklop je jedním z nich, a je určen k tomu, aby pomohl lidem dostat se ven, pokud ztratí hybnost. Přesto tato zkušenost zanechala mnoho lidí přemýšlet, zdali měli odvahu vyzkoušet takový adrenalinový zážitek.

Zážitek tiktokerčiné matky na tobogánu na výletní lodi Norwegian Cruise Lines Bliss se stal virálním a vyvolal bouři reakcí na sociálních sítích. I když se nakonec vše v dobré obrátilo, zůstává otázkou, zda by podobné zážitky neměly být více hlídáni. Vy si snad dokážete představit, že byste takto někde uvízli? No my bychom asi zešíleli.

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama