in

Už víme, kolik Shopaholicadel VYDĚLÁVÁ! Tolik peněz téměř za nic?

tiktok.com
Reklama

Dámy a pánové, jste připraveni na další článek o Shopaholicadel? Nebojte se, už žádný tanec ani mrtvé morče. Tentokrát se spolu podíváme na odhalení jejího skutečného měsíčního výdělku, který byl ještě donedávna pouhým odhadem. 

Naši známou Shopaholicadel určitě ani není třeba představovat. Jedna z nejkontroverznějších osobností české internetové scény o sobě totiž dává vědět vždy takovým způsobem, že se o ní baví celé Česko. Nyní jak víme, byla například v televizi. A že tam toho na sebe prozradila opravdu hodně!

V talk show VIP Svět speciál, kam Jaromír Soukup Adélu pozval, se opravdu děly zajímavé věci. Viděli jsme Adéliny dovednosti tance, ujistila nás, že není projektem Kazmy a dokonce promluvila i o svém měsíčním výdělku!

Jak sám Soukup zmínil, jednu dobu internetem kolovala zpráva, že si Shopaholicadel přijde až na 150.000 Kč měsíčně. Tohle tvrzení však rázně omítla s tím, že nic takového nikdy neřekla a dodala, že z toho má tak maximálně 80.000 Kč.

@extremnividea shopaholicadel na barrandově Jaromír Soukup se ptá Adély, kdo ji platí 😂 #jaromirsoukup #barrandovtv #fyp #shopaholicadel ♬ původní zvuk – averagepolishplayer

Jak sami můžete vidět na videu, živému publiku tímto doslova vyrazila dech. Nejenom, že se o tom bavila způsobem, jako by to bylo málo, ale když to porovnáme s reálnou prací, kterou za tyto neskutečné peníze vykonává, není to zrovna moc adekvátní suma.

A co říkáte vy na měsíční výdělek Shopaholicadel? Nepřipadá vám to jako opravdu hodně peněz v porovnání s lidmi, kteří opravdu musí denně pracovat 8-12 hodin někdy pomalu za minimální mzdu?

Tématem jsme se inspirovali na extra.cz a tiktok.com

Reklama