in ,

Tohle nám všem zvýší SEBEVĚDOMÍ! 10+ fotek, jak se INSTAGRAM velmi liší od REALITY.

Zdroj : adme.ru
Reklama

I když si to nechceme přiznat, žijeme v době, kdy nám počítače, moderní technologie obecně a sociální sítě, doslova diktují, co máme dělat, jak máme vypadat a tak dále. Navíc se každý z nás snaží na sociálních sítích vypadat co nejdokonaleji, takže to celé působí až moc uměle. Proto jsme se rozhodli, že vám dneska ukážeme takové fotky, na kterých uvidíte i ono nudné a obyčejné zákulisí za dokonalostí. Jste připraveni? 

1. Rozdíl 30 sekund a dvou fotek.

2. Jak vypadá ráno.

3. I ty nejkrásnější krajiny lze zkazit odpadky.

4. „Miluji fotografování na pláži.“

5. Místní obyvatelé byli překvapeni, když viděli tu první fotografii, protože na pravé straně je ta, jak to u nich vypadá ve skutečnosti.

Reklama

6. Za každou úspěšnou fotografií je sto neúspěšných pokusů.

View this post on Instagram

All my troubles wash away by the water…???? ..except the one trouble I had because all the water flowed in my ears???????? . Was totally worth it for me though to get the left picture for it☺️ You agree? . Have you ever suffured to get a good picture? Would love to hear your story???????? . Thanks to @kamal.azizoff for the nice shot???????? . . . . . . . . . . . Anzeige durch Verlinkung . . . . . . . . —-‐———————————————– #thetruthisnotpretty #watershot #underwater #photography #portraitphotography #instagramvsreallife #instafails #realitycheck #followrivers #instagramvsreality #fashioninspired #modellife #behindthescenes #fashionphotography #naturelover #swissblogger #outdoorshooting #mothernature #captured #antiinfluencer #beautyshot #blueeyes #modeling

A post shared by ↬▪REALITY POSTS▪ MINDSET▪↫ (@the_truth_is_not_pretty) on

7. Příspěvky, které publikuji vs. Příspěvky, ve kterých mě označí.

8. Nejen duha vypadá falešně.

9. Špatná stránka luxusního bydlení.

10. Pokud by lidé zveřejnili skutečné fotografie z tělocvičny.

11. 10 minut po uklízení a o 10 hodin později.

12. V zákulisí dokonalých fotografií.

13. V horkých dnech je vodotěsný make-up nezbytný.

14. Před / po párty.

15. Nachystat – vyfotit, udělat z toho poživatelnou kaši – sníst.

16. Je čas zakázat označování lidí na fotografiích.

To jsou ale proměny, co? Možná se tomu někteří smějete, ale představte si ten scénář, že jste single a rozhodnete si někoho najít. Po tom, co jste tu dnes viděli, jste si opravdu jistí, že právě online seznamování je to pravé?

Čerpali jsme z adme.ru

Reklama