in

Tisíce žen se do něj kvůli tomu ZAMILOVALO! Pánové, umíte to také?

tiktok.com
Reklama

Pánové, kdybychom vám řekli, že existuje nějaký způsob, jak okouzlit tisíce žen po celém světě, chtěli byste vědět jak na to? Aby vám ženy posílaly dárky, dělali o vás videa a v komentářích se nad vámi rozplývaly? Třeba byste se mohli od muže z dnešního článku něco přiučit.

Jmenuje se Kevin, na Tik toku vystupuje pod přezdívkou Strangek3vin a má na svém profilu neuvěřitelné 3 miliony sledující a 131.8 milionů lajků. Na první pohled vypadá jako normální vtipný kluk s krátkými hnědými vlasy, knírkem, lehkým strništěm a šedomodrýma očima. Co je na něm tedy tak výjimečného, že by se o něj ženy i porvaly?

@strangek3vin anyhoo . t w i t c h in byo #acting ♬ hot people use this – trishavsp ⋆˙⟡♡

Jde tu právě o ty jeho oči. Dokáže s nimi něco, co spousta z nás nechápe. Kevin sice tvrdí, že jde jen o to, správně uvolnit oči i víčka a nic složitějšího v tom není. ale většina žen si to vysvětluje jako kouzla, uzavření paktu s ďáblem, nadpozemské schopnosti a tak dále.

@strangek3vin u scared me . dm me on ig for a 🍪 – strangek3vin #eyes #dark #acting ♬ original sound – ❦

U každého jeho videa jsou doslova záplavy komentářů typu: „Kevine, prosím. Mysli na to, co nám děláš.“ „Vyber si mě, vyber si mě 🥺.“ „Cokoli řekneš Kevine…“ „Jsem na tomto muži závislá. Pomoc.“ „Tento muž nám všem dělá bezbožné věci.“ A takto bychom mohli pokračovat dále.

Upřímně si myslíme, že asi našel nějaký cheat code k ženskému srdci. Protože i některé dívky jsou z toho velmi zmatné. „Nejsi vůbec můj typ, ale vlastně jsi přesně můj typ.“ Podle nás tento komentář mluví naprosto za vše.

A co vy pánové, jdete si to teď před zrcadlo taky vyzkoušet? Třeba i vy máte tento skrytý talent a jen o něm nevíte.

Čerpali jsme z tiktok.com

Reklama