in

Tiktok: zatčen za píchnutí piercingu vlastnímu synovi? Otce si odvedla policie.

tiktok.com
Reklama

Když vám někdo řekne, že byl zatčen policií, tak si automaticky představíte něco poněkud více závažného. Například taková krádež dražší věci, úmyslné ublížení na zdraví, vloupání se na něčí pozemek nebo cokoli spojené s drogami, je přesně to, za co by vás bez problému odvedli. Co ale takové obyčejné píchnutí piercingu vlastnímu dítěti?

Dámy a pánové,.. víme, že tomuto příběhu možná ani nebudete chtít věřit, ale rozhodli jsme se, že jej budeme s vámi sdílet. Celé se to odehrálo v americkém Arkansasu jedné rodině, konkrétně otci, který i když neprovedl nic hrozného, byl odveden okamžitě policií bez jakéhokoli vysvětlení!

Podívejte se sami:

@iamnugget770 #freemyboy #fyp #copabuse #viral ♬ original sound – Zethen Sherland198

Jak můžete vidět na videu, otec otevře dveře svého vlastního domu, vpustí policii a ta se po něm okamžitě vrhne bez jediného vysvětlení. Až po chvílí se všichni dozví, o co vlastně jde. Vlastně je to až k smíchu,..

Otec byl zatčen policisty, protože svému vlastnímu synovi udělal piercing ucha. A jaký zákon tím vlastně porušil? V americkém státu Arkansas lidé bez licence nesmí provádět nezletilým piercing ani tetování, a to ani v případě, že se jedná o jejich děti.

Nakonec otec strávil v cele zadržení jen 2 dny a poté byl propuštěn na kauci, nicméně jej čeká slyšení u soudu, kde má obájit svůj čin a přesvědčit o svoji nevinně. V případě, že to nezvládne, čeká jej pokuta či podmínění trest.

A co si myslíte o tomto zásahu vy? Nepřipadá vám to až moc extrémní?

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz

Reklama