in ,

Takhle vypadá opravdový pokrok! 10 fotek, které ho definují.

imgur.com
Reklama

Každý z nás udělá v životě spoustu menších či větších pokroků. Hlavně jako malé děti, když se učíme chodit nebo mluvit. Jsou to sice naprosté základy, ale zároveň je radost hlavně pro rodiče vidět, jak se jejich potomek zlepšuje den ode dne. Pokud poté narazíme na něco, co nás opravdu baví a začneme se tomu věnovat, tak se postupně zlepšujeme a můžeme se dostat až na takovou úroveň, že jsme opravdová “elita ve svém oboru”. Dnes si ukážeme několik porovnání, které zobrazují začátky a současný stav zájmů či cílů různých lidí a kde je to dobře vidět ten progres!

1. Evoluce sebe-portrétů.

5 vs. 21 vs. 24 let. Můžeme si domyslet, že během oněch devatenácti let se tento muž aktivně věnoval malování, protože ačkoliv v pěti letech to byla typická dětská malůvka, v 21 letech už to bylo dílo, za které by se nemusel nikdo stydět a o další tři roky později to spíše připomíná fotografii!

Self-Portraits: 16 years apart

2. Můj progres v pečení.

Zatímco první dort by si s trochou snahy udělal doma skoro každý, poslední již připomíná spíše umělecké dílo, které je až škoda sníst!

3. Náš malý domov na kolečkách.

Kdo by to byl řekl, že ze starého karavanu a auta lze udělat krásný nový bejvák! Spoustu snahy a času, který ale přinesl ovoce a karavan nyní vypadá skutečně stylově.

4. Čtyři roky růstu vlasů.

Že většině ženám více sluší dlouhé vlasy je obecně známé. Hlavní však je, aby žena byla spokojená hlavně sama se sebou a pokud je to tak i v tomto případě, tak je to dvojitá výhra, protože dlouhé vlasy jí skutečně sluší mnohem víc!

Four years of hair growth

5. 35 kilogramů za dva a půl roku.

Cesta za vysněnou postavou bývá opravdu těžká, člověk musí omezit na minimum svá oblíbená jídla, změnit své stravovací návyky, začít sportovat atd., ale každý pak uzná, že za tu námahu to stálo!

Reklama

6. Rovnátka to vyřešily.

Spoustu z nás nosila rovnátka hlavně v dětském věku. zde je dobře vidět, jak jsou důležitá, protože zatímco na první fotce jsou značně pokřivené zuby, na fotce vyfocené o 2,5 roku později jsou již krásně rovné.

7. Trvalo to 31 let!

Kousání nehtů je zlozvyk, kterým trpí spoustu z nás. Tato paní si je kousala dlouhých 31 let, než konečně přestala a zde můžeme vidět její nehty krátce poté, co s tím skončila a následně o několik měsíců později.

8. Zde máme rovnou dva pokroky v jednom.

Za prvé je to růst mého psa a za druhé jsou to moje vousy, na kterých si zakládám. Během dvou let jsme se oba pořádně změnili!

Viking and my beard the day i got him. 2 years difference. Sorry for the selfie i just love the growth of beard and pup together.

9. 2016 vs. 2020

Za čtyři roky se naučila vyšívat tak, že běžný člověk z fotky ani nepozná, že se jedná o vyšívání! Už první obraz vypadá hodně solidně, ale ten druhý, to je teprve masterpiece.

10. 2018 vs. 2022

A zde máme další vývoj během čtyř let. Stálo to spoustu úsilí a slz, odměnou mu však je výrazný pokrok v jeho fyzickém i psychickém zdraví.

 

Asi každý, kdo si něčím takovým prošel, musí přiznat, že to je někdy velice náročné. I ty na první pohled jednoduché a základní pokroky mohou pro někoho být těžší, než se zde. když se však poté člověk ohlédne a uvědomí si, co všechno dokázal, cítí jenom radost, úlevu a motivaci do dalšího zlepšování se!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama