in

Tadeáš Kuběnka byl napaden v posilovně! Obsluha se prý chovala neprofesionálně.

instagram.com
Reklama

Jeden z nejkontroverznějších tvůrců na českém internetu, Tadeáš Kuběnka, byl nedávno napaden v posilovně v centru Prahy. Tadeáš na sociálních sítích posléze zveřejnil video útoku a své sledující prosí o jejich identifikaci. Poté konfrontoval obsluhu, že do situace nezasáhla.

Poslední dobou velice kontroverzní influencer a vítěz druhé řady reality show LIKE HOUSE, Tadeáš Kuběnka, je na internetu známý především skrze jeho nevšední chování. Před pár dny byl navíc odhalen jeho zápas v Clash of the Stars 5 proti jeho “klonovi” Danielu Holomkovi.

Ačkoliv má Tadeáš spoustu haterů a lidí, kteří ho nenávidí, nikdy by nečekal, že si na něj někde někdo počká, aby ho zmlátil. Před pár dny se svěřil svým divákům na sociálních sítích, že během návštěvy posilovny ho někdo napadl. V posilovně v centru Prahy na něho nejdříve pokřikovali tři neznámí muži (20-25 let). Tadeáš jejich pokřiky samozřejmě nenechal být a bránil se. “Chvíli jsme tam na sebe mluvili, pak jsem byl na páse a zase jsme tam na sebe mluvil,” zmínil Tadeáš na svém Instagramu.

“Bral jsem si věci z šatny a najednou mi jeden z nich plivl na zátylek. Začali jsme se tam hádat, ti kluci říkali, že jsme zkurve*i buzera*ti a ať umře*e,” dodal v pozdějším příběhu Tadeáš. Celou tuto situaci si natáčel a posléze dal na svůj Instagramový profil kde zároveň prosil sledující, zda-li neznají muže na videu.

Tadeáš zvažuje, že až je někdo pozná, podá na ně trestní oznámení. Dle jeho slov se obsluha posilovny zachovala velmi neprofesionálně, jelikož nikdo z nich nezasáhl. Někteří fanoušci zmiňují, že je to pro něho alespoň motivace k tomu, naučit se pořádně boxovat.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama