in

Slavní TÁTOVÉ? Netradiční pohled do jejich rodinného ŽIVOTA.

instagram.com instagram.com
Reklama

Idoly pro miliony lidí ve dne a velcí tátové v noci? Některé celebrity našli perfektní vyvážení svého života mimo obrazovku a i na ní. I přes jejich nabitý program tito otcové dbají na to, aby trávili dostatek času se svými malými dětmi a rozmazlovali je láskou. Dneska jsme se proto rozhodli ukázat vám 9 snímků slavných otců, jak je neznáte.

1. Dwayne Johnson

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený therock (@therock)

2. Jason Momoa

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jason Momoa (@prideofgypsies)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jason Momoa (@prideofgypsies)

3. Jeff Goldblum

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jeff Goldblum (@jeffgoldblum)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jeff Goldblum (@jeffgoldblum)

4. John Legend

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený John Legend (@johnlegend)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený John Legend (@johnlegend)

5. Ricky Martin

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ricky Martin (@ricky_martin)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ricky Martin (@ricky_martin)

Reklama

6. Jared Padalecki

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jared Padalecki (@jaredpadalecki)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jared Padalecki (@jaredpadalecki)

7. Ryan Phillippe

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 🅿️hilz (@ryanphillippe)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 🅿️hilz (@ryanphillippe)

8. Will Smith

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Will Smith (@willsmith)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Will Smith (@willsmith)

9. Jensen Ackles

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jensen Ackles (@jensenackles)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jensen Ackles (@jensenackles)

No nejsou úžasní? Víme, že tento článek ocení asi spíše ženy, protože zde s největší pravděpodobností najdou svého sexy mužského idola, ale i pány jistě zaujme onen netradiční pohled na muže, které vidí třeba v akčních filmech. Takže, co vy na to?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama