in

Mužské CELEBRITY tak, jak je NEZNÁTE! Jak zvládají roli OTCE?

instagram.com instagram.com
Reklama

Celebrity každý poznáme většinou podle toho, na jakém poli působí, ať už se jedná o sportovce, zpěváky, atd. My vám však dnes některé celebrity, které ještě zúžíme pouze na muže, ukážeme v rodinné roli! Zdá se, že roli otce zvládají výborně.

1. David Beckham

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený David Beckham (@davidbeckham)

2. Justin Timberlake

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Justin Timberlake (@justintimberlake)

3. Jimmy Fallon

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jimmy Fallon (@jimmyfallon)

4. Adam Levine

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adam Levine (@adamlevine)

5. John Legend

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený John Legend (@johnlegend)

Reklama

6. Will Smith

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Will Smith (@willsmith)

7. Jason Momoa

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jason Momoa (@prideofgypsies)

8. Chris Hemsworth

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chris Hemsworth (@chrishemsworth)

9. Gerard Piqué

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gerard Piqué (@3gerardpique)

Reklama