in

Siamská dvojčata Abby a Brittany. Jedna z nich se vdala a sdílela video s manželem!

youtube.com
Reklama

Možná si na tato siamská dvojčata vzpomenete. Dnes je oběma ženám 34 let, ale ve svých šestnácti letech se proslavila v reality show “Abby a Brittany”. Jedna z nich měla svatbu. Ta proběhla už v roce 2021, ale dvojčata teprve teď tuto informaci vypustila do světa. Jak to probíhá v manželství siamských dvojčat, když mají jen jedno tělo, ale dvě hlavy?

Abby Henselová se před třemi lety vdala. Nyní promluvila o sňatku a také o tom, jaké bylo jejich seznámení. Manžel patří jen Abby, jelikož Brittany o něj nestála. Ale lze to vůbec nějak oddělit? Ať totiž nyní Brittany chce nebo ne, se sestřiným manželem musí dělat veškeré aktivity. Ženy mají totiž jen jedno tělo a dvě hlavy. Pro nás je to nepředstavitelné.

S Joshem se začala vídat Abby, ale ačkoli se Brittany nelíbil, musela být přítomná. Jak jinak. Šťastný pár se do sebe zamiloval a plánovali svatbu. I s tím musela druhá sestra souhlasit. Dvojčata mají společné orgány, dvě ruce a dvě nohy a také dvě hlavy. Každá z nich je zcela jiná osobnost a má rovněž jiné záliby i chutě. Od pasu dolů sdílí holky veškeré orgány, včetně reprodukčních.

„Kamkoli jsme přišly, vždy jsme byly se sestrou středem pozornosti. A je to pochopitelné, nemůžeme se nikomu divit. Jsme zvyklé na pozornost a také na úplně normální život. Rodiče nás vychovávali jako všechny ostatní děti,“ uvedla dvojčata pro server People. Obě jsou vděčné rodičům, že se je rozhodli neoddělovat. Pro jednu z nich by to znamenalo smrt.

„Jak bychom mohli vybrat mezi jednou z nich? Nikdy bychom si to neodpustili. Nemohli bychom žít s tím, že jsme jedno dítě nechali odejít na věčnost,“ uvedl otec žen. Abby a její sestra Brittany jsou jedna z mála dvojčat, která s podobně vzácnou formou onemocnění přežila dětství.

Manžel Abby je válečný veterán a má jednoho syna z předchozího manželství. Jestli se jednou chce vdát i Brittany, zatím není jasné. Bylo by to ale velice zajímavé, jelikož by museli žít dva muži ve společné domácnosti a dělit se o jedno tělo. A to by asi nebylo jednoduché pro žádného z nich.

Čerpali jsme z idnes.cz

Reklama