in

Rusko: Šokující fotky Královny krásy bez retuše! Poznali byste ji?

twitter.cominstagram.com
Reklama

Tak jako je u nás v Česku soutěž Miss Czech Republic, i Rusko má svou obdobu této soutěže krásy. Ale zřejmě u nich platí jiná pravidla. Není to hlavně doslova miss od slova slečna, jelikož  překladu se jedná o „Paní Ruska světa“. Soutěž se v Rusku koná každý rok a soutěží zde již vdané ženy. Korunku letos získala učitelka Natajla Oskarová, na sociální síti vystupující jako Natali Oscar. To jak však vítězka vypadá ve skutečnosti a na Instagramu však mnoho lidí jaksi zarazilo.

Natajla teď čelí kritice za to, že ve srovnání s vyretušovanými fotkami na svém Instagramu vypadá prostě jinak. Toto srovnání se objevilo už v několika tweetech a stále pokračuje. Lidé kritizují nejen to, že se tato soutěž v době invaze na Ukrajinu vůbec koná, ale také celkový vzhled vítězky. Koukněte sami na její fotku z Instagramu a pak níže na fotky zachycené přímo na soutěži.

„A to není to nejhorší. Fotky z jejího Instagramu jsou napravo. Je jasné, že… Rusko lže ve všem. Dokonce i ve vzhledu. Čichám memy…,“ komentovala jedna z uživatelek zprávu agentury Nexta o vítězce. „Je stejně ošklivá jako všechno, co Rusko dělá,“ nebo „Krása je samozřejmě subjektivní věc, ale ne zas tak moc“, přidali se další ke komentářům.

Podle fotek z Instagramu byste zřejmě Natali nepoznali. Jde jen o nelichotivý úhel a špatného fotografa na soutěži nebo jsou fotky přímo na Instagramu opravdu tak moc upravené a retušované? Lidé v tom mají jasno a shodnou se na tom, že je to prostě tou zemí a že to tak v Rusku zkrátka chodí. Všechno je jen lež a všechno je jinak. Ostatně stačí se podívat na samotnou válku s Ukrajinou.

Oscar byla jednou z 83 účastnic soutěže. Během finále zazpívala píseň s názvem Jsem vaše paní Ruska, což jen podpořilo spekulace, že její umístění bylo zaplacené. Soutěž se konala v Moskvě.

Co si o tom myslíte vy? Dejte nám vědět.

Čerpali jsme z super.cz

Reklama