in

Rozchod prvního páru z Love Islandu!

instagram.com
Reklama

Všichni co rádi sledujete reality show a následně životy účinkujících čtěte. Bohužel se rozpadl první pár z našich zamilovaných srdíček. Je to Zbyněk a Sabina. Ještě nedávno jsme Vám psali článek o Love Island after, kde oba ještě sršeli vzájemnou láskou. Nyní je velké lásce konec.

Zbyněk a Sabina se umístili v reality show Love Island na druhém místě. Ve vile se jejich vztah vyvíjel slibně. Ihned po příjezdu se pustili do společného bydlení a chystali se na první společné Vánoce.  I když 24. měli strávit každý se svou rodinou, svátky chtěli být spolu. V Love Island after vše vypadalo na ideální dvojku.

Navštívili svoje rodiny a také společně chystali dárečky na vánoční večírek srdíček. Bohužel tito dva momentálně již netvoří pár. Potvrdili to TV Nova a následně to Zbyněk sdílel na svém Instagramovém stories.

instagram.com

Podezření začali mít fanoušci ve chvíli, kdy Zbyněk sdílel na svém Instagramovém profilu, že hledá bydlení. Pomalu bylo všem jasné, že se něco mezi těmi dvěma děje. TV Nova pak potvrdili, že již netvoří pár. Rozešli se měsíc po ukončení soutěže.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zbyněk Vlček (@zbynekvlcek)

“Ahoj, určitě si většina z Vás všimla všelijakých článků ohledně mě a Sabči. Tak ano, je to pravda. Se Sabčou už momentálně netvoříme pár, rozešli jsme se. Mě to strašně mrzí, protože já jsem Sabču…. Nebo ne že jsem ji miloval, já jí pořád miluju, ale ona mě strašně zklamala, zlomila mi srdce….” Takto oznámil  rozchod na svém Instagramovém profilu Zbyněk. Na videu vypadá dost strhaně a smutně. Co se mezi dvěma srdíčky mohlo stát, zatím není úplně jasné.

Informace dle deníku TV Nova nasvědčuje tomu, že rozchod způsobilo náhlé přátelství Sabiny a MMA zápasníkem Makmudem Muradovem. Samozřejmě verze obou srdíček se od sebe liší a co mezi nimi bylo ví skutečně jen oni dva.

A co ostatní srdíčka? Zůstanou spolu?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SABINA KARÁSKOVÁ (@sabina.karaskovaa)

Inspirovali jsme se TV Nova

Reklama