in

Reálný příběh ženy, která má vztah se stromem. “Není to jen o sexu”, říká.

instagram.com
Reklama

Slyšeli jste někdy o skupině lidí, kteří si říkají ekosexuálové? 45letá žena z Kanady, Sonja Semyonova se do této skupiny řadí. Je zamilovaná do dubu. Láska má mnoho podob a Sonja se rozhodla, že tu svou věnuje právě tomuto stromu. Sama tvrdí, že mají spolu šťastný vztah.

Nejedná se dle jejích slov jen o fyzický vztah, ale o erotické uspokojení odlišné od lidské sexuality. Sonja žije ve Vancouveru a pro média popsala, jak její vztah s dubem funguje. Sonje cosi chybělo v lidských vztazích, a tak objevila silné okouzlení přírodou. Je totiž milovnicí přírody a trenérkou “sebeintimity”.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sonja Semyonova (@bodystoryteller)

Na své okouzlení přišla během procházek při “covidové” době. Udělala si průzkum vlastní duše a zjistila, že “toužila po přívalu erotické energie, který přichází, když potkáte nového partnera”. Tento stav, ale není trvalý. Až jednoho dne narazila na stromový háj, kde se zamilovala do svého dubu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sonja Semyonova (@bodystoryteller)

“Jeden konkrétní strom v háji mě oslovil, a tak jsem se začala denně zastavovat právě u tohoto stromu,” vysvětlila ve videu na sociálních sítích. Procházky k tomuto stromu se časem prohloubily v erotické chvíle, kdy Sonja strom držela, opírala se o něj a cítila se jím objata. Tento čin v ní vyvolával erotické potěšení. Strom jí prý také naučil trpělivosti. Co si o skupině ekosexuálů myslíte vy?

Inspirovali jsme se na refresher.cz

Reklama