in

Problémy kvůli vzhledu? Ženu na jejím pasu prostě nepoznali!

tiktok.com
Reklama

Určitě jste zaznamenali, že se v dnešní době lidé velmi rádi různě upravují. Obzvláště ženy chodí na všelijaké zkrášlovací procedury, jako jsou výplně rtů, tvarování obočí, umělé řasy a tak dále, až se není čemu divit, že jsou k nerozeznání. Své by o tom mohla říct mladá žena, která díky tomu měla značně znepříjemněné cestování.

28 letá žena z Británie se díky svému vzhledu dostala do nepříjemných obtíží. Jelikož je naprosto běžné, že se pas vystavuje s platností na 10 let, úřady určitě počítají s tím, že se každý z nás za tu dobu nějak malinko změní. Co je ale moc, je příliš.

Žena se se svými problémy s cestováním svěřila lidem na internetu a aby její komentující pochopili, o jak velkou změnu vzhledu se jednalo, udělala na TikToku krátké video jako názornou ukázku. Však se podívejte sami.

@joanneprophetPassport renewal and what a difference 10 years makes 🤣🤣🤣♬ original sound – Hs love bot 🎶🎄

Jak můžete vidět, jedná se o dvě naprosto odlišné ženy a není se proto čemu divit, jak popisuje ve svých příbězích, že ji při cestování na každém letišti hodiny vyslýchali a pochybovali o její totožnosti. Rozhodla se proto těmto obtížím nadále vyvarovat a pořídila si nový pas, kde doslova září.

Svým sledujícím se nadále i svěřila, jaké všechny úpravy za posledních 10 let podstoupila, aby dosáhla tohoto svého vysněného vzhledu. Nechala si udělat plastiku nosu, prsa a i zuby. Dále podstupovala předefinování jejích rysů obličeje pomocí výplně brady a rtů, injekce na rozpouštění tuku a posilovače pokožky. Nemluvě o prodloužení vlasů, které spolu s umělými řasami a make-upem celý vzhled ještě více podtrhují.

Proměna je to vážně neskutečná a pokud je takto spokojená, tak je to jedině dobře. Jsme však zastánci toho, že umělá krása není vždy tou lepší variantou. Přirozenost někdy zkrátka vítězí, obzvláště když není potřeba nic upravovat. A co si o této neskutečné proměně myslíte vy?

Tématem jsem se inspirovali na brightside.me

Reklama