in

Princezna Kate je na dva týdny v nemocnici! Z jakého důvodu?

lbc.co.uk
Reklama

Jedna z nejvlivnějších osob ve Walesu, princezna Kate, je v současné době v nemocnici. Její zdravotní stav je prý v pořádku, nicméně podstoupila operaci, kvůli které si v nemocnici poleží následující dva týdny. Mluvčí paláce prohlásila, že se nejedná o léčbu rakoviny. Kate by chtěla svůj zdravotní stav udržet v soukromí.

Před několika dny, konkrétně 17. ledna 2024, podal Kensingtonský palác prohlášení o tom, že princezna Kate byla podrobena operaci břišní dutiny. Operaci podstoupila na londýnské klinice Marylebone. Několik dní po operaci se dle všeho Kate cítí zdravá a měla by se tak co nejdříve částečně uzdravit. Ačkoliv má v nemocnici strávit “pouhé” dva následující týdny, proces úplného uzdravení může trvat i několik měsíců.

Dle dostupných informací se ještě nějakou chvíli nedostane ke svému každodennímu programu, což způsobilo, že její manžel princ William ruší až do odvolání všechny své nadcházející body v harmonogramu, protože se musí postarat o jejich 3 děti (George, Charlotte a Louise).

Veřejnost mohla princeznu vidět naposledy při tradiční procházce do kostela v Sandringhamu. Ačkoliv byla operace dlouhodobě plánovaná, způsob, kterým dali zákrok vědět veřejnosti byla v hodně místech spekulována. “Princezna z Walesu oceňuje zájem a doufá, že veřejnost pochopí její přání, aby její osobní lékařské údaje zůstaly soukromé,” prohlásil mluvčí paláce. “O rakovinu se nejedná, nemusíte mít starost,” dodal ke konci.

Veřejnost měla vždy princeznu Kate za vzor zdravého životního stylu, protože její štíhlá postava pro ní byla vždy ikonická. Zároveň byla vždy usměvavá a nikdy neměla žádný dlouhodobý problém. “Může jít o něco, co jí trápí celý život nebo také o něco, co vyšlo najevo teprve nedávno. Dva týdny pobytu v nemocnici na zotavení jsou víc, než bychom očekávali,” sdělila místním médiím doktorka Zoe Williams.

Inspirovali jsme se z: prozeny.cz

Reklama