in

Příběh Marka (33): Na rozlučce se svobodou jsem to přehnal. Zvažuji, že zruším svatbu.

pixabay.com
Reklama

Po 5 letech vztahu s Lenkou se Marek rozhodl, že ji požádá o ruku. Velmi ji miloval a jen těžko by si představit budoucnost bez ní. Jelikož i ona to měla stejně, odpověď z její strany byla jasná a už se začala plánovat svatba. Že ale nakonec k žádné nejspíš nedojde, nevěděl ani jeden z nich.

Plány, plány, plány…

Jak to tak bývá, svatbu má většinou člověk jen jednou za život a tak jsme na ní nechtěli šetřit. Honosné šaty, velká hostina, spousta hostů, obří patrový dort a všudypřítomné květiny. Prostě jsme si ten den chtěli užít tak moc, jak to jen šlo. A navíc, na lásce se nemá už vůbec šetřit.

Plánování jsem se věnovali na plno oba dva a stálo to za to. Zhruba měsíc před svatbou bylo zařízeno naprosto všechno a vypadalo to, že se nemá co pokazit a naprosto všechno vyjde. To jsme ale ještě nevěděli, co dokáže jedna rozlučka se svobodou.

Osobní volno.

Jelikož jsme si naplánovali doslova velkou “americkou svatbu jako z filmu”, rozhodli jsme se, že by si i každý z nás měl zažít nefalšovanou a divokou rozlučku se svobodou. Alkohol, zábava, bary, a přátele. Co víc si přát po tak zdlouhavém plánování? Takový den zní jako odměna prostě dokonale.

Domluvili jsme si proto s Lenkou jasné datum, kdy si uspořádáme rozlučku se svobodou oba dva. Naplánovali jsme si to víkend před svatbou, aby na případnou kocovinu či případné modřiny byl dostatek času na zotavení. Domluvili jsme se s kamarády a už to bylo. Každý se svou partou a v jiném městě. Co by se mohlo pokazit, no ne,…

Jeden bar za druhým.

Ani nevím jak rychle ten čas utekl, ale byla sobota podvečer a u dveří mi začali zvonit kamarádi. Vzal jsem si rychle bundu, políbil svoji nastávající na rozloučenou a vyjeli jsme do víru velkoměsta. Střídali jsme jeden bar za druhým, poprvé v životě jsem vyzkoušel extázi a měl jsem pocit, že noc je nekonečná a já jsem všemohoucí.

pixabay.com

Byli asi 3 ráno, když jsme procházeli ulicí k dalšímu baru, když v tom jsme procházeli kolem nevěstince. Holky na nás mávaly z oken, laškovně se usmívaly a bylo vidět, že by si kluci z mé party dali říci. Začal jsem je tahat pryč, abychom pokračovali, ale oni měli jiný nápad. “Žiješ jenom jednou a po svatbě se tam už nikdy nepodíváš,” řekl kamarád a na jeho slovo mě všichni zvedli a odnesli dovnitř.

A tak se to stalo.

Položili mě tam na gauč a já byl v sedmém nebi. Interiér byl červeno černý s příjemným tlumeným světlem, nádherné ženy a uvítací drink pro budoucího ženicha na účet podniku. “Tady máš a chceme, aby se náš kamarád teď alespoň hodinu skvěle bavil,” řekl jeden z kluků a zastrčil jedné krásce peníze za podprsenku. Byl jsem však tolik omámen doznívající drogou a alkoholem, že jsem vnímal tak napůl a tak úplně nechápal, co se to právě odehrává.

Kráska mě vzala za ruku a odtáhla mě do jednoho z pokojů. Začala mi dělat masáž, šeptala mi do ucha a líbala mě na krku. Pustila hudbu, pomalu se svlékala a začala se mi vlnit v klíně. V ten moment jsem úplně zapomněl na jakoukoli svatbu a jen si to užíval. Oblečení ze mě padalo stejně jako obavy z toho, co to právě dělám a doslova jsem se na sebe vrhli. Nebyla v tom žádná láska, city ani přitažlivost, prostě jen uspokojení hrubého živočišného pudu.

Co jsem to udělal…

Nakonec asi o 2 hodiny později jsem stál venku před nevěstincem a přemítal, co jsem to právě udělal. Najedou jsem byl tak střízlivý jako nikdy a bylo zcela po zábavě. Kluci šli pokračovat sami a já se posadil na nejbližší autobusovou zastávku, kde jsem zůstal až do rána.

Co jsem to jen udělal? Stálo mi to za to? Jak jsem ji jen mohl podvést? A ještě k tomu v nevěstinci? Proč jsem byl tolik opilý a kývnul na to? Takovou ženu jako je Lenka si za tohle nezasloužím. Jenže co teď Mám ji říct u oltáře ne a udělat ji ostudu, nebo říci ano a nadosmrti se trápím tím, co jsem provedl? Jsem naprosto v koncích a nevím, s kým si o tom mám promluvit.

Reklama