in

Příběh Karolíny (29): Našla jsem si známost na Tinderu. U něj doma však na mě čekalo nemilé překvapení.

pixabay.com
Reklama

Karolína je mladá a atraktivní žena, která se po pár neúspěšných vztazích rozhodla vyzkoušet kouzlo online seznamky. A úspěšně! Seznámila se na Tinderu s mužem a po pár dnech psaní se rozhodli setkat se osobně. Bylo to trochu neobvyklé a možná i uspěchané, ale zdálo se, že si rozumíme, tak na co čekat? Kdybych však věděla, jaké překvapení na mě čeká u něj doma, nikdy bych s tím nesouhlasila…

Ten večer.

Šli jsme na společnou večeři a skvěle jsme se bavili. Trávili jsme čas povídáním, procházením se a poté, co jsme přišli k němu do bytu, jsme si rozdělali váno, díky kterému se celá atmosféra pomalu uvolňovala. Bylo to příjemné a vzrušující zároveň. Nakonec jsme skončili spolu v posteli, kde jsme si vášnivě užívali během celé noci. Vyčerpaní jsme nakonec usnuli.

Ráno jsem se probudila jako první. Při cestě do koupelny jsem měla možnost si poprvé pořádně prohlédnout jeho byt. Byl krásně útulný, uklizený a zdobený, až by se zdálo, že je to dílem nějaké ženy spíše než muže. Přesto mi tvrdil, že je nezadaný.

Překvapení?

Když jsem vstoupila do koupelny, něco mě zarazilo. Viděla jsem tam dva kartáčky na zuby, spoustu mýdel, šamponů s květinovými vůněmi, růžové ručníky a natáčky. Ale to nejvíce výrazné byl košík s make-upem, který byl jen tak náhodně přikrytý ručníkem, aby to nebylo nápadné.

V tu chvíli jsem si začala uvědomovat, že mi musel lhát. Byl to zvláštní pocit, když jsem stála v jeho koupelně a viděla všechny ty ženské věci. Měla jsem spoustu otázek a pocitů najednou. Proč by mi lhal? Byla jsem zmatená a nevěděla jsem, jak se zachovat.

pixabay.com

Svatba?!

Když jsem se vrátila z koupelny, měla jsem v hlavě spoustu myšlenek, ale nevěděla jsem, jak je formulovat. Chtěla jsem na něj promluvit, ale zároveň jsem se bála jeho reakce. Posadila jsem se na gauč a hleděla do prázdna. Přemýšlela jsem, jak se zachovat. Nechtěla jsem být za někoho, kdo rozvrací páry. Kdybych věděla, že je zadaný, nikdy bych do ničeho takového nešla. Pak mi ale sjeli oči na krbovou římsu…

Byla tam fotka. Zcela nenápadně zastrčená za snímkem z hor se skrývala v rámečku vystavená momentka,…. z jeho svatby! Vytřeštila jsem oči a zalapala po dechu. On má krásnou manželku a přesto loví mladé dívky na Tinderu? Přesto se se mnou vyspal? Je mi z něj zle.

Ihned jsem si pobrala své věci a odešla ještě dříve, než se probudil. Mám sto chutí se sem o něco později vrátit a všechno jeho ženě říci. Zasloužila by si znát pravdu o jejím povedeném manžílkovi. Jenže to poslední, co jsem chtěla, je být spojována se zničením manželství. Mám proto raději dělat, že se to nestalo? 

Reklama