in

Příběh Jany (34): Založila jsem si OnlyFans a neřekla to příteli. Díky mně však dostal povýšení…

pixabay.com
Reklama

Jana se dostala do nelehké životní situace, kdy se musela rozhodnout, jestli upřednostní peněžní stabilitu rodiny nebo své morální zásady. Založila si tak tajně profil na OnlyFans, aby její přítel nebyl jediný, kdo musí rodinu živit. Co však nečekala, bylo setkání s člověkem, kterého zná z práce svého partnera. 

Snadný přivýdělek.

Už jsou to čtyři roky, co spolu s partnerem žijeme spokojený život. Milujeme se, přestěhovali jsme se do většího bytu a před 5 měsíci se nám narodila krásná dcerka. Přítele však nečekaně vyhodili a práci, kterou si našel, nebyla tak dobře placená, takže jsme doslova začali žít od výplaty k výplatě. Chtěla jsem proto během mateřské začít něco dělat, abychom si finančně vedli lépe. Neměla jsem ale možnost hlídání pro dcerku, takže to muselo být něco, co mohu vykonávat z domu.

I když jsem porodila dítě, moje postava vypadal vždy skvěle. Proto mě všudypřítomné zmínky o OnlyFans namotivovali, abych si na toto téma zjistila něco více. Co vám budu povídat. Ještě toho večera jsem měla založený profil na OnlyFans a následující den, když byl přítel v práci, jsem nafotila do začátku hned několik desítek peprných fotek, kterými jsem svůj dosud prázdný profil naplnila.

(Ne)známý sledující.

Během prvního měsíce moje sledovanost stoupala, fotila jsem, když nebyl partner doma a vlastně mě to začalo i trochu bavit. Svůj obličej jsem na fotkách neukazovala a takže mě tolik netížilo svědomí, že něco své drahé polovičce tajím. Brala jsem to jako práci a ne jako podvod. Výplaty sice milionové nebyli, ale tolik tisíc člověk na zemi opravdu nenajde.

pixabay.com

Jednoho dne mě začal odebírat muž, který byl něčím zajímavý. Jeho jméno mi sice znělo povědomě, ale jako jediný si se mnou chtěl psát i o něčem jiném, než o erotických narážkách, takže jsem nijak nebádala a užívala si, že mám na této platformě “kamaráda”. Navzájem jsme se poznali, svěřovali se, až to došlo do bodu, kdy jsme si navzájem začali stěžovat na práci nejen naši, ale i našich partnerů. A v ten moment nám to oběma došlo,… Nejen, že se oba dva známé osobně, ale to on je šéfem mého přítele.

Co má se mnou v plánu?

Od té doby jsem si přestali psát. Na OnlyFans jsem sice nadále všechny své předplatitele fotkami zásobovala a on si je zobrazoval, ale slyšela jsem o něm až po 14 dnech a to právě od svého partnera…

“Chtěl bych, aby sis během týdne sehnala nějaké nové krásné šaty. Bude firemní večírek, na který jsi samozřejmě zvaná. Díváš se totiž právě na nového zástupce marketingového týmu,” přišel ke mě přítel s nadšením, objal mě a dlouze políbil. “O místo se ucházelo tolik lidí, ale šéf se rozhodl, že to já jsem pro tu pozici ten pravý! Jdu nám objednat nějaké jídlo, tohle se musí oslavit!” 

Stála jsem jako opařená. Co teď budu dělat? Budu předstírat, jako bych znala jen jeho jméno? A jak se zachová on? Co když vše díky té akci vyplyne na povrch?… V hlavě se mi rojila jedna otázka za druhou… Než mi to všechno došlo, zavrněl mi telefon. Dvě upozornění na OnlyFans. Uživatel Martin_K si zakoupil roční předplatné. A zpráva. “Vím jak vypadáš nahá. Nyní jsem zvědavý, jak ti to bude slušet v šatech. Nešetři na nich, překvap mě…”

Reklama