in

PŘESTAŇME s tím! 11 věcí, za které se díky dnešní době STYDÍME.

pixabay.com pixabay.com
Reklama

Dnešní doba je sice brána za pokrokovou a více méně benevolentní téměř ke všemu, ale když se člověk nad tím zamyslí, tak tomu zas až tak úplně není. Můžeme si sice měnit pohlaví dle libosti a bereme to úplně v pohodě, ale ve finále se stydíme zato, že nemáme umyté nádobí, když přijde návštěva. Nepřijde vám to šílené? Proto jsme se rozhodli zmínit 11 věcí, za které se v dnešní době stydíme a měli bychom s tím přestat!

1. Často se stydíme za to, že dlouho spíme, nebo že se rádi válíme v posteli a prostě nic neděláme. – Proč? Každý člověk relaxuje jinak!

pixabay.com

2. Často se stydíme za to, že jdeme do posilovny a máte nadváhu. – Proč? Právě sem přicházíte, abyste na sobě pracovali a zhubli.

pixabay.com

3. Často se stydíme za to, že rádi jíme nezdravé jídlo. – Proč? Všichni si občas chtějí dopřát hamburger, pizzu nebo zmrzlinu.

pixabay.com

4. Často se stydíme za to, že neumíme dělat věci, které jsou přece samozřejmé (plavání, šití, jízda na kole). – Proč? Je v pořádku, že neumíme všechno.

pixabay.com

5. Často se stydíme za to, že ignorujeme zprávy, nebo že hned na ně neodpovíme. – Proč? Je to náš volný čas a naše věc, že jej chceme nerušeně trávit.

pixabay.com
Reklama

6. Často se stydíme za to, že nemáme doma dokonale uklizeno. – Proč? Každý z nás má doma nádobí ve dřezu, prach na poličkách a prádlo v koši. Vždyť je to lidské. Nejsme sterilní roboti.

pixabay.com

7. Často se stydíme za velikost svého oblečení. – Proč? Každý z nás je prostě jiný, nemůžeme být stejní. Tak se zbytečně nemějme neradi.

pixabay.com

8. Často se stydíme za to, že používáme televize k zaneprázdnění dětí. – Proč? Televize není nic strašného. Jde o zcela běžnou formu zábavy, která navíc pomáhá udržovat harmoničtější vztahy v rodině.

pixabay.com

9. Často se stydíme za své záhyby na břiše či zádech. – Proč? Dokonalost neexistuje a krásu určuje spíše vnitřní sebevědomí než vzhled.

pixabay.com

10. Často se stydíme za to, že vypadáme na fotkách špatně. – Proč? Fotky neodrážejí skutečný vzhled a přitažlivost člověka. Výsledek ovlivňuje plno faktorů (držení těla, úhel focení, světlo, zkreslení vytvořené samotným objektive,…)

pixabay.com

11. Často se stydíme za to, že máme rádi selfie a rádi se fotíme. – Proč? Nová forma sebevyjádření, která vám umožní cítit se dobře a zaznamenávat různé okamžiky.

pixabay.com

Stejně je to zvláštní…. Podporujeme změnu identity, polyamorní vztahy, ale věc, jako je odpovídání na zprávy prostě později, až se vám chce, tak na to se stále společnost dívá přes prsty. Je to prostě špatně.

Čerpali jsme z adme.media

Reklama