in

Podpis? Ano, ale ne modrou? Víme proč se celebrity podepisují jen černě!

tiktok.com
Reklama

Na internetu, konkrétně na TikToku, se objevilo zajímavé video, které zaměstnalo mozkové závity nemalému množství lidí. A co vlastně vyvolalo takové pozdvižení? Možná se vám to bude zdát absurdní, avšak celá aféra pramení ze situace, kdy se herečka odmítne podepsat modrým perem. Nyní vám to ještě nedochází, ale má k tomu vlastně dobrý důvod.

Jedná se o nahrávku, na které můžeme vidět Claire Foy, 39 letou britskou herečku, která se například blýskla jako mladá královna Alžběta II. v seriálu “Koruna” na Netflixu. Claire se ale dostala do momentu, díky kterému ji na pár dní všichni obviňovali z egoismu či neslušného chování. To ale ještě lidé netušili, co za svým chováním skrývá.

Však se můžete podívat sami:

@mickmicknyc You should know that Queen Elizabeth, ala Claire Foy, is not signing in blue! #clairefoy #queen #queenelizabeth #nyc #newyork #rockefellercenter ♬ original sound – New York Mickey

Po příjezdu k hotelu dělala pro své čekající fanoušky naprosto normální věc – rozdávala autogramy. Jednomu z fanoušků ale odmítla dát podpis a to jen kvůli modrému peru.

“Já nedělám modrou,” odpoví herečka, když si všimne barvy pera a pokračuje dále. Zmatený fanoušek tak zprvu nechápal, o co jí šlo, ale díky expertům v komentářích to brzy hateři pochopili. Navíc dokonce zjistili, že není jediná, kdo ze slavných tento detail praktikuje.

Ukázalo se totiž, že to vůbec nesouviselo s Claireiným osobním postojem k fanouškovi či modré barvě pera. Celé tajemství tkví v tom, že modrý inkoust lze velmi snadno naskenovat a tudíž podpis i lehce zfalšovat či libovolně aplikovat například na jiné položky. To při použití černého inkoustu nehrozí a slavní se tak nemusí obávat toho, že by náhodou mohli jakkoli neúmyslně podpořit sekundární “černý” trh s padělanými věcmi.

Nevíme jak vás, ale nás by tento důvod absolutně nenapadl a chápeme, že Claire nechtěla své zásady nijak porušovat. Jak byste se však cítili vy, kdybyste byli na místě onoho fanouška? Věříme, že zklamání i naštvání je na místě. 

Tématem jsme se inspirovali na brightside.me

Reklama