in

Podívejte se na známé CELEBRITY, které hrají VIDEOHRY. Řekli byste to do některých z nich?

instagram.com instagram.com
Reklama

I známá jména, která najdete v tomto článku si dopřávají chvíli klidu u videoher. Řekli byste to do některých z nich? V celku překvapivý je fakt, že se mezi celebritami najde spoustu žen, které se o hry zajímají.

1 Kim Kardashian

Když se na Twitteru celebrity Kim Kardashian objevil status, který zněl, že se nemůže dočkat až vyjde CoD Black Ops II, tak nikdo nevěřil, že to skutečně napsala ona sama. Poté uvedla, že je skutečně velkým fanouškem této série. Do herního prostředí jí zavedl bratr Rob.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kim Kardashian (@kimkardashian)

2. Daniel Craig

Bond, James Bond! Tak i tenhle mužík si rád zahraje některé tituly. Jak sám uvedl, hry jsou důležitou součástí jeho života. Rád se u her odreaguje. Je fanouškem série GTA či také hry Halo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený James Bond 007 (@007)

3. Megan Fox

Megan je velká fanynka hry Halo, ale její herní přezdívka na Xbox Live je velkým tajemstvím. Taky obdivuje tituly jako Uncharted, Mortal Kombat a svojí podobu propůjčila free-to-play RPG hře, Stormfall: Rise of Balut.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Megan Fox (@meganfox)

4. Vin Diesel

Každý ho známe z Rychle a zběsile, ale že i on propadl závislosti na hře World of Warcraft, to už je méně známý fakt. Sám také vlastní vývojářské studio Tigon Studios, ze kterého pochází například v celku úspěšná akční hra Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena. Sám Vin D. je vyobrazen v této hře!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vin Diesel (@vindiesel)

5. Jessica Alba

Jessica vyrostla na hrách od Nintenda. V její herní sbírce nalezneme tituly jako Super Mario Bros, The Legend of Zelda nebo klasického Bombermana. Také si dopřává Wii Sports a v její kabelce naleznete i Nintendo DS, které prý nejčastěji využívá během pauz při natáčení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Alba (@jessicaalba)

Reklama