in

Po sedmi letech se probudil z kómatu? Nečekaný návrat TikTokera!

tiktok.com
Reklama

Internetem v současné době koluje video, na kterém autor píše, že se probudil ze sedmiletého kómatu. Dle jeho předchozího videa, které je z roku 2016 se nad údajným probuzení dá polemizovat. Jeho další videa mu přidávají na pravdě. Zdali je to však pravda, to ví nejspíš jen on sám.

TikTok je zvláštním místem a také důkazem, že proslavit se na této sociální síti může naprosto každý. Před pár dny takzvaně “vybouchlo” video, kde se muž údajně probudil ze sedmiletého kómatu. Soudě dle jeho účtu opravdu nelže, protože jeho předchozí video bylo nahráno v roce 2016. Zdali však mluví pravdu v současné době nikdo neví.

@mnslundin #foryou #fördig ♬ Hospital Sounds (feat. Nature Scapes TV, Deep Sleep Collection, Meditation Therapy, Binaural Beats FX, Sleeping Sounds & Binaural Beats Sounds) – White Noise & Universal Soundscapes & Universal White Noise Soundscapes

Momentálně dosáhlo video na neuvěřitelné 4 miliony lajků a mezi téměř čtyřiceti tisíci komentáři jsou lidé z nejrůznějších zemí. V komentářích se lidé dohadují, zdali je to opravdu pravda, nebo si ze všech dělá dotyčný pouze srandu. Někteří poukazují na jeho předchozí nahrané video, které je opravdu datované na rok 2016. Otázkou je, zdali autor od roku 2016 nebyl pouze nečinným uživatelem.

Na pravdě mu přidávají také jeho další videa, která po údajném probuzení z kómatu přidává. Na jednom z nich poukazuje na to, že nevěděl o tom, že má doma kočku. Na dalším se zase ptá, zdali je hudební skladatel Drake stále nejpopulárnějším zpěvákem. Každé video, které momentálně autor Mans Lundin přidá, má neuvěřitelné zhlédnutí. Všichni sledující chtějí znát pravdu, probudil se opravdu z kómatu, nebo to jen hraje?

 

@mnslundin #fyp ♬ My audio is being used by famous people – 😉

Reklama