in

Pixie Curtis má dvanáct let. Jak jako influencerka vydělává miliony?

instagram.com
Reklama

Pixie Curtis je dvanáctiletá dívka z Austrálie. Jako influencerka si vydělává miliony dolarů a má vše na co si vzpomene. S tvorbou i marketingem jí velmi pomáhá její matka. S rodinou bydlí ve vile za 107 milionů korun, děti mají luxusní auto. Jak to, že se jí tak daří? V čem je výjimečná?

Pixie a její matka Roxy spolu založily firmu, která vyrábí barevné hračky pro děti. Byznys, který s matkou rozjely, jim vynáší miliony. Matka však zároveň chce pro dceru i vzdělání, proto Pixie stále chodí do školy, ačkoli by se jí mohlo zdát, že to nebude potřebovat.

Matka chtěla zaznamenat život své dcery na Instagram a velmi brzo ji založila vlastní účet. O její profil byl veliký zájem a matka se tak rozhodla využít ho k vydělání peněz pro Pixie. Rozjely spolu byznys, který velmi rychle a dobře vydělával. O jejich hračky byl takový zájem, že si jako rodina přišli na velké peníze.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pixie Curtis (@pixiecurtis)

Později přišla Pixie s vlastními vlasovými produkty, oblečením a dalšími hračkami. Na veškerou práci dcery dohlíží samozřejmě matka Roxy, která se stará jak o PR tak o finance. Jako rodina si však žijí na vysoké noze a nijak extra nešetří. Dárky pro děti matka také vysvětluje dost zvláštně.

„Je pro mě opravdu důležité, aby Pixie a její bratr Hunter cestovali po silnicích bezpečně, když jedou do školy a ze školy. Takže jsem pro ně koupila auto. Pochopitelně ho neřídí, ale pouze se vozí,“ řekla matka Pixie. Před časem koupila luxusní auto Mercedes-Benz. Tvrdí ale, že auto dostaly její děti, nikoliv ona.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pixie Curtis (@pixiecurtis)

Ale v čem je to tajemství úspěchu? Samotnou Pixie na Instagramu sleduje 176 tisíc lidí, její matku dokonce 270 tisíc lidí. I malý bratr Hunter má svůj účet. Jelikož se Roxy opravdu dobře vyzná v marketingu, všechny účty zvládá spravovat tak, aby přilákala co nejvíce lidí a také nabídek na spolupráci. Díky reklamám a placeným propagacím mají samozřejmě další peníze.

Rodina si založila svou firmu Pixie’s Fidget a nabízí plno barevných variant těch nejrůznějších hraček. Jestli si pamatujete na svého času populární fidget spinner, tak to byl úplně první produkt, který Curtisovi nabízeli. Všechny jejich hračky navíc pomáhají dětem, které se neumí soustředit.

Jinak se tvorba Pixie nijak zvlášť neliší od toho na co jsme u influencerek zvyklí. Propaguje různé produkty, přidává fotky a videa z dovolených nebo z domu a zaznamenává si své zážitky. Její tvorba funguje skvěle a Pixie si za jeden měsíc vydělala přes 3 miliony korun. Její matka v ní vidí velký potenciál.

Čerpali jsme z antiyoutuber.cz

Reklama