in

Pivo s příchutí Amouranth? Známá influencerka šokovala svou novou spoluprací!

twitter.com
Reklama

Dámy a pánové, když řekneme slovo pivo, co si pod tím představíte? Určitě orosený půllitr, zlatavou barvu, krásnou smetanově jemnou nadýchanou pěnu a tu typickou hořkou chuť. Vsadíme se proto, že vagína rozhodně není to první, na co byste si při konzumaci piva měli vzpomenout,… Jak se ale zdá, brzy takto bude uvažovat nemalé množství chlapů.

Kdybyste náhodou nevěděli, kdo Amouranth je, tak vám ji nyní ve zkratce představíme. Jedná se o mladou a velmi atraktivní americkou streamerku, youtuberku, influencerku a OnlyFans tvůrkyni, která se mnohým vryla do paměti díky jejím streamům přímo z vířivky. A nyní? Opět šokuje.

To, že prodávala svoji vodu z koupele nebo své prdy ve sklenici, zní možná bizarně, avšak stále ne tak moc, jako to, co si pro nás přichystala tentokrát. Mladá streamerka totiž navázala spolupráci se společností The Order Of Yoni, která podle ní chce udělat novou příchuť piva. Avšak nebude se jednat o žádnou vůni jejích vlasů, chuť jejího polibku nebo třeba potu….. půjde o její vagínu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Amouranth (@amouranthoffical)

I když si asi přejete, abyste slyšeli špatně, bohužel slyšíte dobře. Nové Amouranth pivo totiž nebude jen metaforicky chutnat jako její přirození, ale doslova bude obsahovat její laktobacily, které se v ženském klíně nacházejí!

“Proces Yoni zahrnuje izolaci bakterií kyseliny mléčné a zajištění jejich bezpečnosti, což vede k výrobě jedinečných kyselých piv a stoutů s použitím těchto kvasinek. Amouranth věří, že její kvasinkové pivo bude hitem, i když se baví nad tím, zda ho budou fanoušci skutečně pít,” uvádí společnost na svém Twiteru.

Údajně celý proces získání kvasinek probíhá tak, že Amouranth zajde ke svému ženskému lékaři, ten jí udělá stěr a odebere vzorky, které později v laboratoři oddělí a očistí. Takto upravené bakterie jsou předány společnosti, která za pomocí nich zahájí produkci kyseliny mléčné a to je přesně ta složka, kterou do piva přidají.

No nevíme, jak se na to tváříte vy, ale podle nás je to už vážně extrém. Aby pivo obsahovalo kvasinky ze ženské vagíny? Ne, děkujeme,… A nejhorší na tom je, že takové pivo bude mít vážně úspěch. Co si o tom myslíte vy? Chtěli byste jej ochutnat?

Tématem jsme se inspirovali na playzone.cz

Reklama