in ,

Photoshop? Ale kdepak! 10+ zvláštních fotek.

reddit.com reddit.com
Reklama

Photoshop je hojně využívaný počítačový program. Amatérští fotografové ho využívají ke zkrášlení svých snímků a nebo jenom tak, když se nudí, Společnosti zase k tomu, aby jejich produkty na fotce vypadaly lépe. Pokud to někdo s tímto programem, tak je poměrně těžké rozeznat, jestli daná fotka prošla úpravou, či nikoliv. Dnes tu však máme několik fotek, které sice žádnou úpravou neprošli, nicméně vám zaručujeme, že o tom budete pochybovat!

1. Moje speciální schopnost.

Normální lidé umí ohnout prsty směrem dovnitř. Tato žena však svůj prsteníček dokáže takto pokroutit, přičemž to zvládne bez nějaké výraznější snahy.

2. Na této fotce je nanuk.

Toho jste si nejspíš všimnuli rychle, nicméně nad touto dlažbou se nanuk docela dobře zamaskuje, protože má úplně stejný vzor.

3. Co vidíte na této krávě?

Když se pořádně podíváte, tak jedna z černých skvrn představuje mapu Itálie včetně jejích ostrovů Sardinie a Sicílie a také francouzské Korsiky. To určitě není náhoda.

4. Moje kytara na listech.

Nedávno mě napadlo, že vzor mojí barvy docela připomíná podzimní listí. Rozhodl jsem se tedy, že si to ověřím a zjistil jsem, že ta podoba je ještě větší, než jsem čekal.

5. Tato popelnice levituje!

Popelnice před mým domem vypadá na první pohled úplně normálně. Když se však podíváte dolů, tak zjistíte, že vypadá, jako kdyby levitovala ve vzduchu.

Reklama

6. Asi chyba v grafice.

Pokud hrajete nebo jste někdy hráli počítačové hry, nejspíš víte, že hlavně u těch starších se občas mohou vyskytnout různé chyby v grafickém zpracování. Na této fotce to vypadá také tak.

7. Obří kočka nebo miniaturní kuchyně?

Dnes se mi podařila super fotka naší kočky. Sedí sice na druhé části kuchyňské linky, ale vypadá to, jako kdyby seděla na zemi a tím pádem měla obrovské rozměry.

8. Pusa koukající z kšiltovky.

Pokud jste někdy viděli Otravný Pomeranč, při pohledu na tuto fotku jste si na něj možná vzpomněli. Ta podoba je docela přesná!

9. Stylová vysoká čepice.

Voda v bazénu je nejspíš již studená, to však neznamená, že se nedá posedět před ním. A ideálně si k tomu vzít stylovou čepici ve tvaru deštníku.

10. Hlava probodnutá klackem.

Na druhém břehu leží jakási větev. Z tohoto úhlu to však vypadá, jako by slon tou větví probodnul hlavu této slečně.

11. Asi jsem jí špatně sestavil.

Koupil jsem si v Ikei set na sestavení kočky. Když však na ní teďka koukám, tak si říkám, že jsem asi udělal někdy chybu.

12. Moje dnešní snídaně.

Dnes jsem si ke snídani udělal smoothie a musím říct, že až po chvilce jsem si všimnul, že barva smoothie je úplně stejná, jako barva mého svetru.

 

Tyto fotky se skutečně povedly. Někdy přitom stačilo jen málo, například stát o pár metrů vedle nebo zmáčknout spoušť foťáku o dvě sekundy později, a mohlo to dopadnout úplně jinak a byla by z toho obyčejná fotka.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama