in

Dokážete odhalit, kde je zakopaný pes? 10+ podivných fotek!

reddit.com reddit.com
Reklama

Člověk se každý den musí vypořádat s nejrůznějšími úkoly a povinnostmi, ať už jde o úkoly ve škole, v práci, doma či někde jinde. Některé jsou jednoduché a vyřešíme je zcela automaticky, jiné už vyžadují složitější a delší postup s vyšším zapojením mysli či fyzických schopností. I my tu pro vás máme dnes takový menší úkol, uvidíte několik fotek, které, většinou neplánovaně, vypadají jako různé optické iluze, klamy a vy budete muset přijít na to, jak vlastně vznikly!

1. Žena s tváří koně.

Určitě jste již slyšeli o kentaurech, mytická stvoření, kdy má kůň místo hlavy a krku vrchní část lidského těla. V tomto případě se však jedná o pravý opak.

2. Zvláštní výraz!

Tato paní má skutečně dlouhou zamračenou pusu, oči však značí spíše výraz překvapení. Navíc má pořádně dlouhé vousy.

3. Kočka nebo pták?

Vidíme na fotce černou kočku, nebo jakéhosi havrana? Oko sice připomíná kočičí oko, ale tvar zase odpovídá spíše ptákovi, takže těžko říct.

4. Kde má hlavu?

Na této fotce můžeme vidět mladou ženu a její dítě, které je však zvláštní tím, že nemá hlavu. Myslíte, že se tak narodil, nebo o ní přišel až v průběhu života?

5. To musí být užitečné.

Tento mladík má čtyři ruce. Musí to být opravdu výhoda, což vidíme i na fotce. Dvěma rukama píše do sešitu a dalšíma dvěma jí nudle z kelímku,

I have to admit it took me a while

Reklama

6. Ten odraz nějak nesedí.

Na této fotce před zrcadlem vidíme ženu s tmavě hnědými vlasy, která se líčí. Když se však podíváme do zrcadla, vidíme zde úplně jinou ženu!

7. To je škleb!

Tento batoh má na sobě poměrně zvláštní tvář. Z pusy jí koukají zuby a něco, co na první pohled připomíná cigaretu.

8. Bezhlavý pes.

A máme tu další tělo bez hlavy, tentokrát tento pes, který však díky tomu vypadá trochu jako krocan, nemyslíte?

9. Vidíte ho?

Na této fotce můžete vidět červenou deku s bílými pruhy, když se však dobře podíváte, zjistíte, že je zde ještě dítě, jehož pyžamo má úplně stejný vzor.

10. Přímo pod září.

Tato krásná fotka byla vyfocena v Laponsku ve Finsku a zobrazuje polární zář z perspektivy, kdy autor stál přímo pod ní. Toto se povedlo.

Lapland, Finland.

11. Neviditelná budova?

Tato budova (pokud jí vidíte) Stojí v Paříži před Louvrem. Z venku je celá skleněná a díky tomu splývá s okolím.

12. Prakticky dokonalá žena.

Žena v plavkách s kočičí hlavou a nohami. Otázka především na muže – chtěli byste takovou, nebo radši preferujete klasiku?

Cat revenge

Tak jak jste byli úspěšní? Věříme, že u většiny z nich pro vás řešení bylo triviální a dokázali jste je odhalit ihned při prvním pohledu či maximálně do pár sekund, i tak ale doufáme, že jste si tyto iluze v reálném světě bez použití Photoshopu užili!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama