in

Parodie na Kozuba a Rosenberga! Lidé komentují vzhled snoubenky Petra Kunštára z RedFace.

instagram.com
Reklama

Organizace RedFace je opět velice sledovaná. Fanoušci na sítích rozjeli diskuze nejen o zápasech, které byly na nedávném turnaji RedFace 4. Předmětem jedné takové velice plodné konverzace byla i podoba snoubenky zápasníka Petra Kunštára s hercem Štěpánem Kozubem. Někteří mluví o parodii na Kozuba a Rosenberga.

V pátek 14. června se uskutečnil některými velice očekávaný turnaj RedFace 4 v Pardubicích. Stovky diváků sledovali mnoho pro nich zajímavých zápasů. Tím nejočekávanějším byl hlavní zápas večera mezi Diegem Kotlárem a Michalem Indrou alias Drzým Čertem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RED FACE (@redface.cz)

Pánové tentokrát netrpělivě čekali na zápas mezi Lulu a Alexou. Bývalá milenka Karlose Vémoly však dostala takřka ihned naloženo tak, že se v kleci se soupěřkou moc dlouho nezdržela. RedFace bohužel přišla o svůj největší trhák a to měl být souboj Jiřího Kajínka a Aleše Bejra. Za hlavní důvod zrušení se považuje to, že Bejr nebyl schopen zaručit, že Kajínkovi neublíží, jelikož to měl být zápas v boxu. Každý z nich však tvrdí něco trochu jiného.

Velmi romantické gesto předvedl Petr Kunštár, který svou přítelkyni požádal o ruku. Žádost proběhla den před zápasem, kdy probíhalo vážení zápasníků. V pátek po porážce jeho soupeře proběhla vášnivá líbačka s jeho tou dobou již snoubenkou. Fanoušci RedFace si ale všimli, že “Kunštyho” snoubenka je velmi podobná populárnímu komikovi Štěpánu Kozubovi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený RED FACE (@redface.cz)

“Parodie na Štěpána Kozuba a Roberta Rosenberga.” zaznělo od komentujících. “Kozub se ostříhal?” přidal se další. Ona vypadá jak Štěpán Kozub.”

Spousta komentujících se zaměřila také na vystouplejší břicho v uplém tričku slečny a ptali se, zda nebudou mít rovnou i rodinu. Což je velmi netaktní, ale lidé na sítích si často neberou servítky. Zamilovaným však jejich příznivci drží palce a přejí hodně štěstí.

Čerpali jsme z extra.cz

Reklama