in

ONLYFANS tvůrkyně dostala od fanouška TESLU! Jeho žena se jí chtěla POMSTÍT.

twitter.com pixabay.com
Reklama

Platformu OnlyFans už většina z vás zná nebo o ní alespoň slyšela. Minulý rok ji doprovázelo několik kauz, tento rok tu již máme další. Tak jako spousta dalších na této platformě také Kanaďanka Alice I. se živí sdílením svých pikantních fotek, za což jí fanoušci platí. Je zvyklá, že čas od času jí také lidé pošlou nějaký ten dárek. S čím ale úplně nepočítala, je dárek v podobě automobilu značky Tesla. A ještě zajímavější je to, co se odehrálo poté. Manželka štědrého dárce Alice zažalovala.

Alice I. má na svém účtu tisíce sledujících. Všechno začalo tak, že si jednou postěžovala, že jí chybí auto. Co si budeme, děláme to občas všichni, že si jen tak zasteskneme, co nám chybí. Ale rozhodně nečekala, co z tohohle postesku nakonec bude. Jeden z jejích zámožných skalních fanoušků jí na to odepsal: „Víš co? Tak já ti ho koupím.“

„Ani v nejmenším jsem si nemyslela, že to mínil vážně,“ řekla modelka v rozhovoru pro Daily Star. Pak jí ale dorazila další zpráva, kde se psalo, že je auto již připraveno k vyzvednutí. Byl to autosalon poblíž bydliště Alice. Myslela si nejdříve, že si z ní fanoušek dělá srandu. Potom ji to nedalo a do salonu vyrazila spolu s kamarádem. V prodejně na ni už čekaly klíče a luxusní nový vůz Tesla.

Co by se zdálo jako splněný sen však nebylo záhy úplně růžové. O daru se totiž dozvěděla manželka onoho dárce. Ta již delší dobu věděla o tom, že krásce Alice posílá dost velké sumy. Ale to, že jí daroval auto byla poslední kapka. Ihned zažádala o rozvod a poslala právníky i na Alice. Ta do té chvíle nic netušila.

„Žádala, abych jí auto vrátila nebo zaslala odpovídající částku, jinak, že se hodlá soudit,“ popsala překvapená Alice. Problém však byl ten, že auto ihned po obdržení prodala. Jeho cena se tenkrát ještě zvedla a tak toho využila. A tak Teslu původně stojící 1,1 milionů korun prodala za 1,9 milionů.

Měla tenkrát podle právníka vlastně velké štěstí, jelikož stihla auto prodat den předtím, než byly podepsány rozvodové papíry. Peníze tak patří Alice a nikdo jí je už nevezme. Sice to byl dárek, ale takhle si zisk vlastně pojistila aniž by o tom tušila. Nebo ne?

Každopádně jednání teď už bývalé manželky pána, který se rozhodl vlastně cizí ženě darovat tak luxusní auto a posílal jí peníze za její obsah na OnlyFans asi chápeme. Která žena by po takovém zjištění reagovala jinak.

Co si o tom myslíte vy? Přijali byste takový dar? A prodali ho?

Čerpali jsme z antiyoutuber.cz, blesk.cz

Reklama