in

DOSPÍVÁNÍ je vlastně DAR! 15+ celebrit a jejich neuvěřitelné PROMĚNY.

instagram.com instagram.com
Reklama

Každý z nás byl jednou dítětem. To byly ještě ty doby, kdy nám bylo jedno, jak vypadáme a co na sobě máme, hlavně že si můžeme hrát venku s kamarády. No a samozřejmě i celebrity si touto částí života prošli a i ona mají své fotky z dětství. A přesně na ty se dnes podíváme.

1. Kate Hudson

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Kate Hudson (@katehudson)

2. Jennifer Garner

3. Hilary Duff

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Hilary Duff (@hilaryduff)

4. Dacre Montgomery

5. January Jones

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený January Jones (@januaryjones)

Reklama

6. Mark Ruffalo

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Mark Ruffalo (@markruffalo)

7. Fergie

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Fergie (@fergie)

8. Drew Barrymore

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Drew Barrymore (@drewbarrymore)

9. Ruby Rose

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Ruby Rose (@rubyrose)

10. Ryan Seacrest

11. Britney Spears

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

12. Sofía Vergara

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Sofia Vergara (@sofiavergara)

13. Mandy Moore

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Mandy Moore (@mandymooremm)

14. Mindy Kaling

15. Heidi Klum

16. Clark Gregg

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Clark Gregg (@clarkgregg)

17. Shay Mitchell

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Shay Mitchell (@shaymitchell)

To jsou ale proměna, že? Někdy si říkáme, že dětství a puberta prokazují lidem celkem velkou službu, protože právě v této části života se z „ošklivých káčátek“ stávají hotové labutě. A co vy a puberta? Jak probíhala u vás?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama