in

Omezení je jen v hlavě! Říká muž, který žije zcela bez rukou.

instagram.com
Reklama

Osud není vždy tak úplně spravedlivý, jak bychom si přáli. Někteří lidé se rodí s různými nemocemi a nedožijí se tak moc vysokého věku jako ostatní, jiní zase mají smůlu v samotném životě a stane se jim nějaké ošklivá nehoda, díky které přijdou například i o část těla. Dokázali byste si představit žít třeba bez rukou?

V dnešním článku se budeme bavit o muži, který zvládá doslova nemožné. Jmenuje se Denis Kravchenko a od svých 12 let žije zcela bez rukou. I tak ale neztrácí odhodlání ani chuť do života a skrze své sociální sítě motivuje ostatní.

Denisovi je 34 let a svýma nohama dělá naprosto všechno. O ruce totiž přišel při nehodě v roce 2000, když mu bylo 12 let a od té doby musel svůj osud přijmout. Místo toho, aby celý svůj život vzdal, jak by mnozí nejspíše očekávali, stanovil si cíle, že bude motivovat ostatní lidi!

Jak sami můžete na videích vidět, Denis je naprosto soběstačný, odhodlaný a šikovný muž, který si momentálně se svou manželkou a dcerou žije tak spokojený a šťastný život, jak mu to jen jeho mysl dovolí. Je totiž toho názoru, že všechna omezení jsou jen v hlavě!

Nevíme jak pro vás, ale pro nás je život bez rukou naprosto nepředstavitelnou věcí… Jak ale můžeme vidět, opravdu tento blok bude jen v hlavě, protože i jen za pomocí nohou člověk zvládne pomalu nemyslitelné. A co říkáte na Denisův osud vy? 

Tématem jsme se inspirovali na instagram.com

Reklama