in

NOVINKA: Nově uniklé ZÁBĚRY z GTA 6! Kdo stojí za těmito ÚNIKY?!

instagram.com instagram.com
Reklama

Každý správný hráč si už jistě zahrál nějakou hru ze série Grand Theft Auto (GTA). Tato velice populární herní série se zapsala do srdcí hlavně díky legendárnímu dílů GTA: San Andreas z roku 2004.

Nejnovější díl, GTA V z roku 2013 se stala jednou z nejúspěšnějších her na světě se 115 milióny prodanými kopiemi. Už od jejího vydání fanoušci netrpělivě čekají na další díl… Nyní mohou jásat!

V neděli ráno na internet unikly krátké záběry z testovací verze hry GTA VI. Tyto záběry se samozřejmě bleskurychle rozšířily do celého světa. Viděli je milióny fanoušků. Rockstar Games se k této situaci vyjádřilo, potvrdili, že se skutečně jedná o záběry z připravované hry. Ze situace jsou samozřejmě zklamaní, ale tvrdí, že to v žádném případě neohrozí vývoj dané hry. A kdo stojí za uniklými záběry?

Za celou situaci může údajně mladý hacker z Velké Británie, kterému je pouze 16 let. I přes jeho mladý věk, má již tento hacker za sebou pestrou kariéru. Je vůdce hackerské skupiny, která se již dříve nabourala na servery firem jako například Ubisoft nebo Nvidia.

A co vy? Viděli jste uniklé záběry z této hry? Co na ně říkáte? Chystáte si GTA VI zahrát? Rozhodně nám dejte vědět.

Čerpali jsme z vortex.cz

Reklama