in

Novinka: Jon Snow z Her o Trůny dostane své pokračování!

instagram.com instagram.com
Reklama

Jistě většina z nás ráda sleduje seriály. Pokud tomu tak je, tak vám jistě neunikl seriál Hra o Trůny z dílny HBO. Tento fantasy seriál z fiktivního světa Západozemí (Westeros) se začal vysílat v roce 2011 a skončil v roce 2019 finální 8. sérií, která mezi fanoušky vyvolala četné rozpory. Samotný seriál nám vypráví příběhy mnoha zajímavých osob a jejich osudů. Jednou z hlavních postav je bezpochyby Jon Sníh, jenž je ztvárněn Kitem Haringtonem. Právě tato postava dostane své pokračování!

Jon Sníh je jedna z nejoblíbenějších postav tohoto seriálu, a tak oznámení o pokračování jeho příběhu vyvolalo v srdcích fanoušků velkou radost. Jon byl naposledy viděn v 8. sérii, kdy byl poslán do exilu po zavraždění Daenerys Targaryen. Vydal se s “Divokými” za Zeď na sever, kde se tenkrát ukončil jak jeho příběh, tak celý seriál.

HBO se v posledních letech snaží tvořit nové projekty, které by posílily značku Západozemí. Jedním z nich je připravovaný seriál Rod draka, který bude vyprávět o osudu Targaryenů. Jeho premiéra je nastavena na srpen letošního roku, takže se je určitě na co těšit.

Jsme zvědaví, jak se nové projekty ze světa Západozemí podaří. Jako fanoušci doufáme, že budou dosahovat kvalit původních Her o Trůny. Na hodnocení si ale budeme muset ještě chvíli počkat.

Čerpali jsme z csfd.cz

Reklama