in ,

Nosili byste je? 12 zvláštních bot, které vás pobaví!

instagram.com instagram.com
Reklama

Bot existuje velké množství typů. Na běžné nošení volí většina lidí tenisky, Na různé společenské události si dámy většinou berou lodičky a muži kožené společenské boty, na práci pak zase vhodnou pracovní obuv. I v případě obyčejných tenisek se však dá navrhnout nespočet různých vzhledů a není se čemu divit, že některé značky se občas pokoušejí i o různé módní výstřelky. Pojďme se nyní na několik takových výstředních kousků podívat!

1. Příšerky s.r.o.

Tento model ze spolupráce Adidasu a Stana Smitha je v designu Jamese Sulivana z oblíbeného animáku Příšerky s.r.o., díky tomu jsou taky takto chlupaté.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @unfugrundfunk

2. Splácanina všeho možného.

Mají tyto boty představovat koně, či nějakou blondýnku? Nejspíš je to jakýsi hybrid obojího najednou, každopádně vypadají opravdu vtipně!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Дина Сигнена (@dina_signena)

3. Yeezy boost 350

“Yeezíčka” ze spolupráce Adidasu a Kanyeho Westa jsou i u nás již klasikou mezi zvláštními teniskami, v případě, že jste však ještě neměli to štěstí je spatřit, takto vypadá jedna z mnohých barevných variant.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený fei437tlr (@yeezy_cherish)

4. Boty nebo žehlička?

U tohoto modelu si člověk ani není jistý, jestli se stále jedná o boty, či o nějakou žehličku. Minimálně ale vypadají jako o pár stovek let napřed.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Frontlinefeet (@frontlinefeet)

5. Boty z Lega.

Tyto boty od návrhářů Dolceho a Gabbany vypadají, minimálně jejich podrážka, jako by jí postavili děti z Lega. Stojí mimochodem přes 20 tisíc.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sneakers on Blast (@sneaksonblast)

Reklama

6. Které si vyberete?

Vybrali byste si radši ptačí duhové, psí maskáčové nebo psí růžové? Ze tří možností vám určitě nějaká padne do oka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pia Maria (@piamaria13)

7. Yeezy Foam Runner

Další boty ze spolupráce Kanye a Adidas, tentokrát tu máme tyto sandále foam runner, které by se daly považovat za jakési futuristické crocsy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený YEEZY BOOST STORE UA (@yeezyforukraine)

8. Doslova kožené boty.

Ano, tyto Nike Air Force by se daly nazvat jako kožené, akorát, že by na jejich výrobu musela být použitá lidská kůže. 😀

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Streetwear & Sneakers (@sweetstreetheat)

9. Medvědí tenisky.

K těmto botám dostanete i jako bonus plyšáka medvěda, kterého navíc stále budete moct nosit u sebe. Akorát se to asi bude špatně čistit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Major Sneaker (@major_sneaker)

10. Nike Air Yeezy

Před tím, než Kanye West přešel k Adidasu, tak spolupracoval také s Nike, toto je model s názvem Red October. Jelikož těchto bot zbývá na světě již posledních pár kusů nových párů a mezi sběrateli jsou velmi ceněné, jejich pořizovací cena je v řádu stovek tisíc korun.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sean Go (@sgo8)

11. 2v1

tyto boty vypadají, jako by byly spojené ze dvou částí. Spodní část je jakási ploutev a vrchní část může připomínat holínky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SNEAKERISM (@sneakerism.mag)

12. Nike Air MAG Back to the Future

A máme tu vítěze, minimálně co se ceny týká. Těchto tenisek od Nike byly vydány dvě série, ale u obou pouze extrémně limitované množství kusů. Aktuální cena za nový pár se pohybuje od půl milionu korun a výš, což z něj činí zřejmě nejdražší boty od známé značky a z běžných materiálů.

 

Vlastníte, či byste chtěli vlastnit některý z uvedených párů? Je pravda, že těmito kusy rozhodně zaujmete, ať si je vezmete kamkoliv. Pokud tedy máte rádi výstřední módu a zároveň vám nevadí vyšší cena (ve většině případů), víte, co si máte pořídit!

Čerpali jsme z instagram.com

Reklama