in ,

Je to jen sen, nebo realita? 12 lidí, jejichž den už nemohl být divnější!

reddit.com reddit.com
Reklama

Také si občas v některých situacích říkáte, jestli je to vůbec ještě realita, nebo jen sen? Ano, některé momenty, do nichž se v životě dostáváme, mohou být skutečně bizarní a říkáme si, že kdyby nám o tomto pověděl někdo jiný a neměl by k tomu žádné důkazy, asi bychom mu nevěřili. Lidé, kteří vyfotili následující fotky, sice (pravděpodobně) znát nebudete, ale důkazy právě v podobě těch fotek mají a my se na ně můžeme nyní společně podívat!

1. Nebeská brána?

Fotka vypadá, jako by se jednalo o nějakou bránu do nebe, ve skutečnosti se však jedná o zasněženou síťovou voliéru v zoo.

2. Déšť na jednom malém místě.

Když se v meteorologickém zpravodajství mluví o lokálních přeháňkách, tak tato je lokální natolik, že prší skutečně jen na jedno území o rozloze pár stovek m².

3. Nová skládka uprostřed města.

Řidič popelářského vozu měl zřejmě nehodu a omylem uvolnil kontejner při průjezdu městem. Aby nás však odpadky jednou nezahltili natolik, že toto bude běžná praxe…

4. Elegantní toaletní papír.

Že černá nemusí být jen barvou smutku, ale i barvou elegance je známé. Důkazem je i tento toaletní papír, který vypadá zkrátka stylově.

5. Ponožky mě zradily!

Tyto skvrny sice vypadají jako od šmíru, ale jsou opravdu od ponožek. Ty jsem si totiž namočil a takto mi nabarvily nohy.

Reklama

6. Lavička pro jednoho.

Tato lavička je ideální nejenom pro introverty, ale pro kohokoliv, kdo si jen tak sám vyrazí na procházku. Chytré řešení.

7. Zatoulaný plyšový medvěd.

Dnes jsem po delší době objevil plyšového medvěda mého psa a zjistil jsem, že na něm roste tráva. Musel být ztracený už pěkně dlouho.

8. Záchod uprostřed ničeho.

Ten pocit, když si jen tak vyrazíte na procházku do lesa a najednou tam stojí záchod. Tomu se teprve říká veřejná toaleta.

9. Netradiční útěkář.

Že někomu uteče pes nebo kočka je celkem běžné, ale aby utekl pštros? Přesně to se dnes stalo, když probíhal okolo domu sousedů.

10. Zloděj jablek v obchodě.

Dnes jsem při svém nákupu natrefil na ptáka, který přímo v obchodě ujídal jablko. Co myslíte, dostane pokutu?

11. Jak se dostanu ven?

To musela být pořádná sněhová bouře. Napadlo tolik sněhu, že mám téměř zapadané dveře do garáže. Na to lopata stačit nebude.

12. Matrace s lavičkou.

Tento sloupek s lavičkou vypadá na první pohled jako matrace. Dokonce by to člověka mohlo zmást natolik, že by se bál si sem sednout, aby se to nepřevrátilo.

 

I obyčejná procházka ven se někdy může proměnit v neočekávaný a neopakovatelný zážitek. Člověk v takových situacích zjišťuje, že i když si myslí, že svoje bydliště zná velice dobře, nemusí to vždy platit na 100%!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama