in ,

Nikdo není DOKONALÝ! Top 10 celebrit a jejich NEDOSTATKY, o kterých jste nevěděli.

Zdroj : brightside.me
Reklama

Mnozí z nás se trápí kvůli nedokonalostem, které od přírody máme. Někteří z nás mají nedokonalou pleť, křivý úsměv, jiní se stydí za své jizvy a sní o tom, jak se jich zbavit. Na obrazovkách pak vidíme všechny ty celebrity a jejich dokonalé tváře, až se z toho můžeme cítit méněcenní. Ale pozor,… ne všechny celebrity jsou od přírody dokonalé. Nejen, že v některých případech za jejich bezchybným vzhledem stojí desítky plastických operací, ale i od přírody nebo nešťastnou náhodou mají ty své mouchy.

1. Keira Knightley

Úsměv této herečky je tak okouzlující, že nikdo nevěnuje pozornost jejím zubům, které již nejsou tak rovné a dokonalé jako mají ostatní hollywoodské celebrity. Osobně si ale myslíme, že tato drobnost ještě více vylepšuje vzhled herečky a jsme rádi, že se nesnaží, být uměle dokonalá.

Zdroj : brightside.me

2. Sandra Bullock

Sandra Bullock má jizvu nad levým okem, kterou nosí již od dětství. Budoucí populární herečka se bavila u jezera, skočila do vody a narazila si obličej na kámen. Může být vlastně ráda, že má jen jizvu a nepřišla o oko.

Zdroj : brightside.me

3. Jane Seymour

Tato herečka, známá pro svou roli jedné z přítelkyň Jamese Bonda, se narodila s heterochromií – její oči mají různé barvy. Jane je na tuto výjimečnost hrdá.

Zdroj : brightside.me

4. Tyra Banks

Tyra prožívala stavy úzkosti. V důsledku stresu přestala dodržovat svou stravu a trpěla alopecií. Je to nemoc, při které vám vlasy nekontrolovaně vypadávají. Naštěstí nemoc nezabránila populární modelce v práci a po chvíli se jí podařilo obnovit její psychický stav zpět do normálu a zbavit se alopecie.

Zdroj : brightside.me

5. Padma Lakshmi

Populární americká žena často nosí šaty s krátkými rukávy a tehdy můžeme vidět její jizvu na pravé paži, která je dlouhá asi 6 palců. Ve 14 letech měla autonehodu. Nepovažuje však tento detail svého vzhledu za nedokonalost. Tělo vnímá jako mapu svého života, kde byly zachyceny ty nejdůležitější momenty a zlomové body.

Zdroj : brightside.me
Reklama

6. Ruby Rose

Ruby Rose jednou přiznala na stránce Instagramu, že trpí akné a tak pravidelně musí spolupracovat s dermatologem. Podle jejího lékaře je její akné způsobeno bakteriemi, které se hromadí v jejím telefonu, stejně jako v hotelových polštářích, které způsobují reakci a zánět na kůži.

Zdroj : brightside.me

7. Gaspard Ulliel

Jizva na tváři herce vypadá spíš jako důlek, který se objevuje, když se usměje, ale ve skutečnosti je to připomínka události, do které se Gaspar dostal, když byl ještě malý. Jako šestiletý chlapec se pokusil sednou si na dobrmana a jezdit na něm. V tu chvíli ale pes spal a nevěděl, co se děje. Pes jej kousl do obličeje a zůstala mu tak jizva.

Zdroj : brightside.me

8. Kate Moss

Jedna z nejpopulárnějších modelek a má křivé nohy? To je důvod, proč Kate málokdy nosí oblečení střední délky, které by mohlo zvýraznit tuto její nedokonalost.

Zdroj : brightside.me

9. Catherine Zeta-Jones

Pokud jste se nikdy nedívali zblízka na krk herečky, pravděpodobně jste si nikdy nevšimli její malé jizvy. Catherine ji má již od dětství, když kvůli nemoci ji museli doktoři dát tracheotomii – museli ji do hrdla vložit trubici, aby mohla vůbec dýchat. Naštěstí je to všechno již minulostí a nyní je to jen malá, lehce patrná jizva, která jí připomíná tento incident.

Zdroj : brightside.me

10. Jeremy Renner

V poslední době si fanoušci Jeremyho všimli, že má obzvláště velká nehtová lůžka. A i když je tato skutečnost jen malý detail, je velmi těžké přestat se dívat na jeho ruce, jakmile o tom víte.

Zdroj : brightside.me

Reklama