in

Nepříjemnosti při natáčení v Itálii? Slavný režisér je obviněn ze zabití holuba!

pixabay.com instagram.com
Reklama

Pamatujete si na dobu, kdy se ve filmovém průmyslu řešily opravdu jen takové ty velké problémy, jako bylo například sexuální obtěžování, podplácení nebo úmrtí kaskadérů či dokonce hlavních hrdinů? Tak nyní se společenská korektnost posunula na úplně novou úroveň. Slavný režisér jde totiž k soudu kvůli údajnému zabití holuba!

Dnešní článek bude zasvěcen americkému režisérovi a filmovému producentovi, Michaelu Bayovi. Pokud vám náhodou jméno nic neříká, tak věříme, že v případě jeho filmů to bude naopak. Kdo by totiž neznal Transformers, Armageddon, Tiché místo, Očistě, 3:15 zemřeš nebo právě snímek 6  underground: Tajné operace, o kterém bude dnes řeč.

Při natáčení části děje v Itálii mělo totiž údajně dojít k malé nehodě, a to konkrétně ke smrti holuba při jedné z akčních scén. Holubi jsou však v Itálii (podobně jako ve zbytku EU) zákonem chráněným druhem a jakékoli jejich ohrožení je trestáno. Došlo však vůbec k nějaké smrti holuba?

To bohužel s jistotou nevíme. Michael Bay si stojí za svou nevinou, že k žádné smrti holuba rozhodně nedošlo, protože je sám velkým milovníkem a ochráncem zvířat, a je připraven své tvrzení dokázat u konečného soudu. Prozatím stále probíhá soudní proces.

Film 6 underground: Tajné operace je akční thriller, který se do kin dostal již v roce 2019, a který shodou okolností naleznete nyní i na platformě Netflix. Pokud vás tedy zajímá, o jakou konkrétní scénu z filmu se jedná, rozhodně se máte možnost podívat.

Tématem jsme se inspirovali na thewrap.com

Reklama