in

Některé děsí, jiné velmi přitahuje! Tato žena vypadá jako víla z jiné planety.

instagram.com .com
Reklama

Už jsme si tak nějak zvykly na to, že v dnešní době si se svým tělem můžete dělat opravdu cokoli, na co si jen vzpomenete. Je téměř na denním pořádku, že si lidé mění pohlaví, nechávají si dávat různé implantáty nebo se tetují a tak podobně. Pokud už ale má člověk na sobě snad od každé modifikace něco, tak je zkrátka k nepřehlédnutí a lidé se začnou zajímat. O tom by vám například své mohla říci právě Annuschkatz.

Její umělecké jméno je Annuschkatz. Jedná se o mladou modelku, pornoherečku a umělkyni ze Švýcarska, která svým vzhledem opravdu překvapí. Nejenom že je majitelkou dlouhých dredů, které mají co chvíli jinou barvu, ale hlavně je potetovaná doslova od hlavy až k patě, takže jí už moc volného místa opravdu nezbývá. Má potetované dokonce i bělmo očí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Annuschkatz (@annuschkatz)

S úpravami svého těla začala již ve svých 13 letech, kdy své rodiče přemluvila, aby jí dovolili nosit dredy. V 18 letech přišlo logicky první tetování, avšak kdy budeš to poslední? To se opravdu říci jen tak nedá, protože je tím doslova posedlá. Díky tomu ji tak rodina přestala v jejích rozmarech podporovat, jak to dělávali například je začátku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený anuskatzz (@anuskatzzz)

Její vzhled nápadně připomíná vílu z jiné planety nebo nějakou divoženku, což se spoustě mužů velmi líbí a často jí zahrnují komplimenty. Samozřejmě vždy se najde i někdo, kdo jí má tendenci nadávat nebo ji urážet.

Ať už na ni její okolí pohlíží jakkoli, hlavní je, že ona sama je se sebou velmi spokojená, šťastná a žádné své tělesné úpravy nelituje. A co na ni říkáte vy, dáma a pánové? Líbí se vám její vzhled nebo je to už na vás moc?

Tématem jsme se inspirovali z idnes.cz

Reklama