in

NEJHORŠÍ ITEMY ve hře Fortnite, které každý navzdory HROZNÝM statistikám používá!

Reklama

Fortnite je světovým fenoménem a dnes se podíváme na takový nešvar hráčů. Ve hře se vyskytuje velká spousta itemů a v následujícím článku Vám ukážeme ty nejhorší, ale často využívané, protože hráči netuší, že jsou docela špatné.

1.

Zdroj: steemkr.com
Zdroj: steemkr.com

Začneme klasickou pistolí, o které se hodně diskutovalo, že je nadprůměrně přesná. Ovšem je třeba se dívat na další faktory jako je pomalá rychlost a velmi nízké poškození. Pokud tuhle zbraň uvidíte, chopte se jiné!

2.

Zdroj: YouTube: Amentube_tv
Zdroj: YouTube: Amentube_tv

I když je ve fialové barvě – O něco lepší, co se týče poškození – Není doporučována, protože je stále pod úrovní standartu.

3.

Zdroj: exp.gg
Zdroj: exp.gg

Ano skutečně jsme do nejhorších zbraní zařadili i Jetpack a to z prostého důvodu. Pokud se rozhodnete na epický fight, kdy nalítnete na Vašeho nepřítele či jen kolem něj a snažíte se ho trefit, zřejmě se Vám to nepodaří. Velmi omezuje Vaši schopnost zaměřit, což je v téhle hře jeden z nejdůležitějších faktorů.

Pokračujte na další stránku.

4.

Zdroj: YouTube: Viindiictive
Zdroj: YouTube: Viindiictive

Výstřely jsou velmi rychlé a poté „přestávka“ velmi dlouhá, což může způsobit Vaši smrt při boji především zblízka.

Reklama

5.

Zdroj: progamingvideos.com
Zdroj: progamingvideos.com

FAMAS má pověst jako zbraň pro všechny situace, ale zřejmě s výjimkou hry Fortnite.

6.

Zdroj: express.co.uk
Zdroj: express.co.uk

Většina lidí řekne, že je to zbraň pro ničení budov, ale u toho bychom opravdu skončili. Ovšem je dobré si uvědomit, že ve hře je spoustu jiných výbušných zbraní, které by budovu zničili mnohem rychleji. Minigun má velmi malé poškození.

Pokračujte na další stránku.

7.

Zdroj: dbltap.com
Zdroj: dbltap.com

„Hand Cannon“ byl ve hře představený až třetí sezónu a stal se velmi oblíbeným náhradníkem za ostřelovací pušku nebo záložní zbraně na boj zblízka. Je to jedna z nejpomalejších zbraní ve Fortnite.

8.

Zdroj: ign.com
Zdroj: ign.com

Bez brokovnice se nemůžete pohybovat po mapě, ale druhů brokovnic máme několik, ale vyobrazená těžká brokovnice není doporučována.

9.

Zdroj: rockpapershotgun.com
Zdroj: rockpapershotgun.com

Ve většině situacích je to téměř zbytečná zbraň. Než nadělá škodu, tak si musíte počkat nějakou tu dobu, je velmi pomalý a té škody také nenadělá moc.

Reklama